Наставник збірної Люксембурга: Перший гол ми допомогли забити Україні самі

Sport bigmir,  14 червня 2015, 22:21
0
268
Люк Хольц підбив підсумки матчу зі збірною України

Головний тренер збірної Люксембурга Люк Хольц прокоментував поразку своєї команди від збірної України у відборі до Євро 2016.

"Ми мали можливості забити гол, але у нас не вийшло це зробити. У другому таймі у нас вже пішов спад. Перший гол ми самі допомогли забити Україні.

Читай також: Після другого гола зрозуміли, що все буде - захисник збірної України

За рахунку 2:0 довелося проводити заміни. Спочатку один гравець отримав травму, потім другий. Внаслідок цього ми не були вже в тій формі, щоб конкурувати з суперником.

Щоб забити гол, потрібно трохи удачі і майстерності. Потрібно швидко приймати рішення. Якщо враховувати наш клас, то ми і зараз непогано захищаємося проти сильних суперників. Нам потрібно просто використовувати моменти, щоб забивати голи.

Що стосується моменту на 10 хвилині, то м'яч так добре летів до воріт, але туди не потрапив. Навіть не знаю кому молитися, щоб подібні голи залітали у ворота суперника", - сказав Люк Хольц на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, раніше СПОРТbigmr)net повідомляв, що збірна України з рахунком 3:0 розгромила команду Люксембурга у відборі на Євро-2016.

За матеріалами: Футбол 24/football24.ua/