Ярмоленко: У першому таймі іноді було важко

Sport bigmir,  15 червня 2015, 09:42
0
267
Андрій Ярмоленко: Іноді було дуже важко

Нападаючий збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу над Люксембургом в рамках відбіркового турніру до Євро-2016

"Ну ви бачили, що в першому таймі іноді було дуже важко. У нас моментів практично не було, тільки зі стандартів. А в другому таймі, коли забили, то вже легше було.

Читай також: Добре, що наші ворота врятувала штанга - П'ятов

Сьогодні не вийшло забити, звичайно, я незадоволений, але нічого страшного, головне, що команда перемогла. Гол Кравця? Ну це нападаючий. У форварда завдання таке - опинитися там де потрібно, в потрібний час. Кравець молодець".

Люксембург особисто мене нічим не здивував, тому що я знав, що ця команда вміє грати у футбол, і вони сьогодні це довели. Могли нам у першому таймі забити, а потім невідомо, як би все закінчилося", - цитує Ярмоленка Футбол 24.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmіr)net повідомляв, що збірна України з рахунком 3:0 розгромила команду Люксембургу у відборі на Євро-2016.