Копа Америка 2015: Рондон приніс Венесуелі перемогу над Колумбією

Sport bigmir,  15 червня 2015, 09:50
0
94
Рондон приніс перемогу Венесуелі

Гол Саломона Рондона приніс Венесуелі перемогу проти Колумбії (1:0) на Копа Америка-2015

Колумбія виграла всі матчі, які проводила після чемпіонату світу, але сьогодні вийшла ще одна демонстрація, наскільки товариські зустрічі незначні. Кавові, які приїхали на турнір як одні з фаворитів, гру провалили, зате Венесуела показала дуже впевнений і грамотний футбол.

З перших хвилин склалося неприємне враження, що Колумбія не в формі і зовсім не зіграна, а решту часу це тільки підтвердила. Командна взаємодія було поганою, індивідуально всі зірки - Хамес, Фалькао, Бакка та інші - виглядали дуже тьмяно. Венесуела з хорошими, але значно слабшими гравцями навпаки грала грамотно, зібрано, командно.

Перший небезпечний момент створили підопічні Санвісенте. Самолон Рондон розумною передачею вивів Варгаса на зустріч з голкіпером, але його удар парирував Оспіна. Зовсім не дарма у складі на позиції лівого вінгера з'явився Алехандро Герра (гравець колумбійського Атлетіко Насьональ, до слова).

Перший гол Рондон забив на 55-й хвилині, але він не був зарахований, тому що, пробиваючи головою, перевагу в повітрі форвард здобув фолом на захисника. Але через п'ять хвилин Рондон забив абсолютно за правилами. На Аранго м'яч був вкинутий з ауту прямо до штрафного, Хуан перевів м'яч на протилежний край зони, Герра головою зробив знижку, і Рондон, вигравши у стрибку позицію у Мурільо, переправив м'яч у кут воріт - 1:0!

Після цього Колумбії, звичайно, нічого не залишалося, окрім як кинутися вперед. Кавові створили цілу лінію моментів в кінцівці, але те, що вони їх не реалізували - закономірність, а не невезіння. Удар здалеку Хамеса на 79-й хвилині потягнув голкіпер Бароха. Кардона пробивав зі штрафної зони в ближній кут - знову воротар. Після подачі кутового і рикошету на дальній штанзі у підкаті міг забивати Сапата, але промахнувся повз м'яч!

В останні десять хвилин колумбійці перейшли на гру в три чистих форварди - Фалькао залишився на полі, Бакка замінив Тео Гутьєррес, а Джексон Мартінес замінив захисника Армеро, - але не допомогло. Свій найкращий момент у матчі колумбійці зіпсували бездарно. На 85-й хвилині Мартінес зробив зручну знижку на Куадрадо на вільне місце, але Хуан безглуздо не влучив по м'ячу.

Ситуація для Колумбії небезпечна, адже один з двох матчів, що залишилися, - проти Бразилії.

Колумбія - Венесуела 0:1

Гол: Рондон, 60

Колумбія: Оспіна, Сапата, Армеро (Джексон Мартінес, 82), Мурільо, Суньїга, Карлос Санчес (Кардона, 63), Ервін Валенсія, Куадрадо, Джеймс Родрігес, Фалькао, Бакка (Тео Гутьєррес, 72)

Венесуела: Бароха, Аморемб’єта, Віскаррондо, Росалес, Туньєс, Аранго (Січеро, 86), Герра, Рінкон, Сейхас (Лусена, 75), Варгас (Сесар Гонсалес, 78), Рондон

За матеріалами: football.ua
ТЕГИ: футболКопа Америкасборная Венесуэлысборная Колумбииобзор матча