Експерт: Шкода тільки, що мало забивають лідери збірної

0
128
Ярмоленко не реалізував кілька моментів у матчі з Люксембургом

Олександр Севідов прокоментував матч збірної України проти Люксембурга.

"Чому наші так довго "запрягали"? Це, напевно, наслідок певних моментів психологічного настрою на цього суперника. Що б ми не говорили, але Люксембург - явний аутсайдер, якого ми по-любому повинні обігравати. І хлопці чудово розуміли, що вони на голову сильніше в майстерності.

Читай також: Добре, що наші ворота врятувала штанга - П'ятов

Але психологічно в діях більшості наших футболістів відчувалася якась емоційна спустошеність. Гравці Дніпра дуже багато емоцій виплеснули у фіналі ЛЄ, гравці Динамо і Шахтаря - у фіналі Кубка України. Звідси і невиразний перший тайм.

А після перерви нам вже просто нікуди було діватися, та й футболісти Люксембургу помітно підсіли. Можу сказати одне: слава Богу, що цей важкий у психологічному плані сезон для українського футболу закінчився все-таки на мажорній ноті, і нашої збірної вдалося уникнути незапланованих очкових втрат. Сподіваюся, що восени нам стане трохи легше.

Момент біля наших воріт у першому таймі, який завершився ударом в штангу? Думаю, він би ніяк не вплинув на кінцевий результат гри, ну хіба що, пропустивши гол, наші хлопці стрепенулися б ще першому таймі, а не після перерви. Шкода тільки, що мало забивають наші лідери: Ярмоленко не реалізував кілька моментів, упустив хорошу можливість Селезньов", - зазначив Севідов.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmr) net повідомляв, що збірна України з рахунком 3: 0 розгромила команду Люксембургу у відборі на Євро-2016.

За матеріалами: газета Сегодня