Нападаючий збірної України: Ми всі задоволені результатом

Sport bigmir,  15 червня 2015, 11:07
0
102
Артем Кравець прокоментував перемогу України над Люксембургом

Нападаючий збірної України Артем Кравець прокоментував перемогу своєї команди над збірною Люксембургу.

"Головне, що ми перемогли. Всі в команді задоволені результатом. У першому таймі деякі проблеми були, але після перерви вони вирішилися.

Читай також: Гравці приїхали в розташування збірної спустошеними - Фоменко

Чи готова збірна грати з двома нападаючими? Тренерському штабу видніше. У клубі ми граємо в одного нападаючого, тому мені так комфортніше. Але грати в два форварди - теж не проблема.

Вихід Гармаша? Ми намагаємося і в збірній використовувати те, що награємо в клубі. Напевно, це теж принесло користь. Більше стали грати на атаку", - зазначив Кравець в інтерв'ю каналу Футбол 1.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmіr)net повідомляв, що збірна України з рахунком 3:0 розгромила команду Люксембургу у відборі на Євро-2016.

За матеріалами: football.ua