Копа Америка 2015: Болівія здобуває історичну перемогу над Еквадором

Sport bigmir,  16 червня 2015, 10:06
0
102
Болівія обіграла Еквадор

Збірна Болівії у другому турі Копа Америка перемогла Еквадор (2:1) і здобула першу з 1997 року перемогу на Копа Америка

25 червня 1997 року проти Мексики Болівія востаннє перемагала не тільки на Копа Америка - це була остання перемога за межами своєї країни взагалі. Але будь-яка чорна смуга рано чи пізно закінчується, і 15 червня 2015-го в чилійському Вальпараїсо болівійці переписали історію.

Ще в першому матчі проти Мексики багато для себе з подивом помітили, що команда Маурісіо Сорії дуже добре готова до турніру і майже не відчуває дискомфорт, граючи на нульовій висоті над рівнем моря. Цей фактор, правда, не заважав їм вважатися явним аутсайдером у протистоянні з Еквадором, з яким працює добре знайомий з болівійським футболом і збірною зокрема Густаво Кінтерос.

Але вже на 5-й хвилині болівійці вийшли вперед. Смедберг-Даленсе подав кутовий справа, а легендарний для "високогорців" Рональд Ральдес ударом в падінні головою вразив ворота. Еквадор не зміг оговтатися відразу і незабаром отримав другий гол. Айові втратив м'яч на лівому фланзі біля штрафної, Морено, отримавши передачу, покотив його Смедбергу-Даленсе, і людина, яка народилася в Швеції, технічним ударом з метрів 25-ти поклала м'яч точно в правий кут - 2:0!

У другій половині тайму Еквадор оговтався і почав організовувати свої атаки. На 36-й хвилині сальвадорський арбітр Джоель Агілар поставив у ворота Болівії смішний пенальті. Сентено під час навісу стандарту просто виставив руку, і тільки через кілька секунд в неї встромився Валенсія, якого захисник навряд чи бачив. Спочатку Валенсія впевнено забив у правий кут, але арбітр попросив перебити. Другий раз еннер пробив в інший кут, і набагато менш впевнений удар парирував Кіньонес!

А ось пенальті у ворота Еквадору в кінці першого тайму був чистим. Ерас в стрибку небезпечно зіграв проти Лісіо. Марсело Морено пенальті реалізував. 3:0!

Еквадор другий тайм почав потужно і відразу повернув інтригу. Морено не зміг прийняти м'яч поблизу своєї зони, Монтеро підібрав, проскочив у штрафну між Ральдесом і Сентено і викотив м'яч еннер Валенсії, якому залишалося просто влучити у ворота - 1:3.

Формально Болівія ще не в плей-оф, але поки не було випадків при нинішньому форматі турніру, щоб команда, яка набрала чотири очки, не вийшла б з групи.

Еквадор - Болівія 2:3

За матеріалами: football.ua