Копа Америка 2015: Чилі та Мексика забили шість голів на двох

Sport bigmir,  16 червня 2015, 10:09
0
130
Чилі та Мексика влаштовують перестрілку в Сантьяго

У другому турі Копа Америка Чилі та Мексика видали приголомшливий матч, зігравши внічию 3:3

Щодо Мексики були не дуже великі очікування після нульового результату з Болівією, а ось воно як вийшло. Мігель Еррера зробив дві заміни - вимушено замість травмованого Маркеса в центрі оборони вийшов Валенсуела, а в нападі в парі з Вуосо з'явився Рауль Хіменес замість Едуардо Еррери, - але тактична схема (5-3-2) залишилася колишньою. Варгас дозволив Хорхе Сампаолі перейти з 3-4-2-1 на 3-4-1-2. "Жертвою" став Жан Босежур, а також в обороні зліва замість Мени з'явився Альборнос.

Хвилин 20 команди вкочує в ритм, а потім почався чудовий футбол - можливо, найкращий матч на поточній Копа Америка (на щастя, вже є з чого вибирати). Відбивши атаки господарів, несподівано відкрила рахунок Мексика.

Але менше хвилини попереду були мексиканці. Арангіс подав кутовий справа, і Артуро Відаль ударом головою вколотив м'яч у лівий кут.

Чилі грав натхненно, Мексика - розкуто, і цей матч не міг вийти поганим. На 28-й хвилині ледь не забив Флорес - пробив головою після навісу Корони ліворуч, Браво відбив м'яч у поперечину, від якої - дуже пощастило чилійцям - не залетів у ворота. Втім, через хвилину Мексика все одно вийшла вперед вдруге! Альдрете подав корнер, і головою забив Хіменес.

Команда Сампаолі миритися з цим не збиралася. Господарі фірмово розіграли м'яч, а в кінцівці комбінації Відаль подав з правого флангу, і Варгас ударом головою з центру штрафної зони встановив 2:2 ще до перерви. Обидва голи чилійці забили головою - дивно, як для такої низької команди.

Подальші події показали, що перуанський арбітр Віктор Каррільо, швидше за все, найменше хотів, щоб їх запідозрили в лояльності до господарів. Незабаром вони скасували класний гол Вальдівії ударом з дотик з-за меж штрафного, тому що невеликий офсайд був у Відаля.

Вальдівія напевно засмутився б більше, якщо б знав, що Мексика зможе забити ще один гол! На 66-й хвилині Альдрете зі своєї половини поля закинув м'яч з центру поля в штрафну Чилі, Хара не встиг за Вуосо, і нападаючий в дотик переправив м'яч у ворота Браво - 3:3!

Мексика відстояла нічию і ще побореться за вихід у плей-оф Копа Америка в останньому турі проти Еквадору. Чилі практично гарантував собі місце у чвертьфіналі, а в п'ятницю спробує відстояти перше місце.

Чилі - Мексика 3:3

За матеріалами: football.ua
ТЕГИ: футболКопа Америкасборная Чилисборная Мексикиобзор матча