Копа Америка 2015: Парагвай мінімально перемагає Ямайку

Sport bigmir,  17 червня 2015, 08:32
0
60

Парагвай у другому турі Копа Америка обіграв Ямайку (1:0) і зробив великий крок назустріч чвертьфіналу.

У першому турі Парагвай втік від поразки Аргентини, а на другий, на матч з Ямайкою, виходив уже в статусі великого фаворита. Для гуарані матч значив дуже багато - перемога максимально наближала команду Діаса до плей-оф.

Парагвай відразу захопив контроль над м'ячем і час від часу проводив атаки, іноді завершуючи їх небезпечними ударами. Без особливого темпу і поспіху, але до перерви виявилося, що Парагвай завдав на дев'ять ударів по воротах більше - такої різниці за 45 хвилин на нинішній Копі ще не було.

На 21-й хвилині Бобаділья зловив м'яч на ногу і з лінії штрафного пробив з літа - трохи не влучив у дальній кут. Пізніше Санта Крус після навісу справа ефектно вдарив з метрів 16-ти, але туди, де перебував голкіпер.

Ключовий момент гри стався на 35-й. Ямайський воротар Керр вийшов за штрафну на перехоплення неточної довгої передачі, але грубо помилився - головою спрямував м'яч у Едгара Бенітеса. Парагвайському нападаючому не довелося навіть бити чи підставляти ногу - м'яч просто відскочив від нього прямо у ворота. 1:0!

Парагвай продовжував контролювати хід гри і після перерви. На початку другого тайму Касерес забив м'яч у ворота Керра після скидки від Агілара, але вкотре на цьому турнірі гол не був зарахований через офсайд. Повтор не залишив сумнівів у правильності рішення рефері.

Ось в останні хвилин 20 Парагвай втратив нитки гри, і, будь суперник могутнішим, підопічні Діаса могли би гірко розплатитися, але Ямайка, якій сьогодні довелося набагато важче, ніж з Уругваєм, знову не забила. На 80-й хвилині здалеку низом пробив Макклірі - м'яч пройшов дуже близько зі штангою. У компенсований час Маттоксу парагвайські захисники дозволили пробити головою з десяти метрів, але - вище.

Парагвай набирає три очки і, швидше за все, зіграє в плей-оф.

Парагвай - Ямайка 1:0

Гол: Едгар Бенітес, 36

За матеріалами: football.ua