Австрійський клуб, граючи всімох, пропустив 42 голи в матчі

Sport bigmir,  18 червня 2015, 13:20
0
540
Унтервальтерсдорфу замало 42 голів в матчі

Супернику австрійського Медлінга не вистачило кількох голів для підвищення по класу.

У матчі 8-ої австрійської футбольної ліги було зіграно матч, в якому було зафіксовано цікавий результат. Клубу "Унтервальтерсдорф" не вистачало 47 голів, щоб випередити конкурента у підвищенні по класу, і він майже виконав завдання в останньому турі.

Суперником Унтервальтерсдорфа був беззаперечний аутсайдер Медлінг, на рахунку якого виявилося всього 2 очки в 25 іграх і 181 пропущений гол. На руку лідеру зіграв також той факт, що Медлінг приїхав на гру з 7 футболістами. При цьому голкіпера підміняв один з форвардів, а польовими гравцями на час довелося стати босові команди і 50-річному головному тренеру.

Уже в першому таймі футболісти Унтервальтерсдорфа забили 19 м'ячів, а після перерви аутсайдер пропустив ще 23 голи. Остаточний рахунок - 2:42, але цього не вистачило Унтервальтерсдорфу для підвищення по класу.

За матеріалами: Eurosport.ru