Sport bigmir,  22 червня 2015, 08:40
0
346
Роберто Фірміно забив переможний гол

У заключному матчі групового етапу на Копа Америка-2015 Бразилія перемогла Венесуелу, завдяки чому вийшла в чвертьфінал з першого місця

Венесуела фінішувала на останньому місці і вилетіла з турніру, як і Еквадор, Мексика і Ямайка.

На Копа Америка традиційно не зводяться матчі останнього туру на один час, через що могла виникнути неприємна ситуація: ніхто не міг перешкодити Бразилії і Венесуелі "розкачати" нічию і разом вийти в плей-оф. Тим більше, в такому випадку за бортом залишалася неприємна бразильцям Колумбія. Але, як не стався до Дунги і його команді, сьогодні Селесао можна сказати спасибі хоча б за те, що вони не стали перетворювати останній матч групового турніру на фарс і по совісті його відіграли.

Бразилія відкрила рахунок вже на 9-й хвилині. Робіньо вперше на цьому турнірі вийшов на поле і відразу ж відзначився гольовим пасом - він навісив справа кутовий, а Тьяго Сілва ударом з льоту практично з 11-метрової позначки забив м'яч у ворота Бароха.

На 52-й хвилині Бразилія видала свій кращий епізод на турнірі. Вілліан зліва отримав передачу від Філіпе Луїса, обіграв Росалеса і вирізав м'яч у воротарський зручно для Фірміно, який набіг і ударом в дотик зробив рахунок 2:0.

Але Дунга не був би Дунгою, якщо б при такому результаті в середині другого тайму не випустив замість двох атакуючих гравців (Робіньо і Фірміно) двох захисників (Давида Луїса і Маркіньоса).

На 84-й хвилині венесуельці заробили штрафний поблизу зони Бразилії. Аранго добре виконав удар над стінкою, Жефферсон відбив м'яч в штангу, а Федор у падінні головою добив м'яч у ціль - 2:1, і у Венесуели було ще десять хвилин на другий гол, який виводив її в плей-оф, і десь в цей час стало страшно колумбійцям. Шанс уникнути поразки у Венесуели був - у компенсований час після подачі зліва той же Федор буквально трохи не дотягнувся головою до м'яча у воротарській зоні.

У підсумку таки 2: 1. Бразилія виходить на Парагвай, Перу - на Болівію, Колумбія - на Аргентину. Плей-оф починається в середу.

Бразилія - ​​Венесуела 2:1

Голи: Тьяго Сілва, 9, Фірміно, 51- Федор, 84

За матеріалами: football.ua