Sport bigmir,  28 червня 2015, 09:25
0
432
Парагвай обіграв Бразилію і вийшов у півфінал Копа Америка

Парагвай не пробачив збірній Бразилії черговий огидний матч, обігравши її в чвертьфіналі Копа Америка в серії пенальті.

Історія повторилася: чотири роки тому Парагвай теж вибив у серії пенальті Бразилію у чвертьфіналі Копа Америка. Але тоді "злом" виступали гуарані, які відбиватися весь матч, а сьогодні вигляд команд був іншим: Бразилія, яка здатна викликати або тугу, або жалість, і симпатичний на її фоні Парагвай Рамона Діаса.

Бразилії ще дуже пощастило, що під час єдиної її осмисленої атаки за весь матч оборона суперника припустилася помилки. На 15-й хвилині Робіньйо зіграв на Еліаса, той покотив м'яч на правий фланг, простріл Дані Алвеса у штрафну міг бути і перехоплений, але м'яч вільно дійшов до Робіньйо, який влучив у ворота – 1:0.

Парагвай і до пропущеного гола атакував більше, а після нього Бразилія, не соромлячись, перейшла на гру другим номером. Звичайно, клас підопічних Діаса дуже обмежений, але старанність і прагнення не тільки компенсували різницю, але й давали перевагу.

Голом у ворота Бразилії почало пахнути у другому таймі. Спочатку Вальдес після подачі кутового справа головою пробив трохи вище воріт. Потім Да Сільва після корнера з того ж боку теж завдав удару головою – врятував Жефферсон. Але мало хто чекав, що гол прийде через Тіаго Сілву – захисник після не дуже хорошого навісу Дерліса Гонсалеса торкнув м'яч витягнутою рукою, загнавши всіх у подив: що це було !? Сам же Дерліс і забив – 1:1.

Залишок матчу пройшов з невеликою перевагою Парагваю, але нічийний результат і перехід на серію пенальті – справедливий підсумок.

Фернандіньйо й Освальдо Мартінес реалізували 11-метрові, а першим помилився Евертон Рібейро, який замахом відправив Вільяра вліво, але сам не влучив у правий кут. Касерес, Міранда і Бобаділья реалізували, а після них Дуглас Коста поставив зовсім в незручне становище Бразилію, пробивши вище. 2:3 – і наступний удар Парагваю означав би його перемогу, але Роке Санта Крус пробив не краще гравця Шахтаря. Коутіньйо забив впевнено, а й не гірше останній удар виконав Дерліс Гонсалес.

3:4 – Парагвай виходить у півфінал, і там зіграє проти Аргентини, матчем з якою починав турнір (2:2).

Бразилія – ​​Парагвай 1:1 (за пенальті – 3:4)

Голи: Робіньйо, 15 – Дерліс Гонсалес, 72 (пенальті)

За матеріалами: football.ua