Sport bigmir,  30 червня 2015, 08:20
0
456
Збірна Чилі вийшла у фінал

Чилі завдяки дублю Едуардо Варгаса у півфіналі Копа Америка здолало Перу (2:1) і вийшло у фінал турніру.

За день до матчу Хорхе Сампаолі дізнався, що Гонсало Хару дискваліфікували до кінця Копа Америка, але однією заміною в лінії оборони, якщо порівнювати з матчем проти Уругваю, він не обмежився. Хару замінив на Хосе Рохаса, а також випустив на поле Міїко Альборноса замість Еухеніо Мени. Рікардо Гарека, в свою чергу, повернув в основу Бальона і Лобатона, а в атаці замість ветерана Пісарро випустив молодого Каррільо.

Перу дуже добре почав і навіть ледь не відкрив рахунок. Після подачі з лівого флангу головою пробив Фарфан і потрапив у штангу! Хто його знає, чим би закінчився за такого перебігу подій матч в рівних складах, але на 20-й хвилині дуже круто підставив перуанців Карлос Самбрано. Він вибивав м'яч, вчасно не зігнув ногу і грубо в'їхав шипами в спину Арангісу. Арбітр Хосе Арготе показав червону картку, і навіть якщо перегнув з нею, то це ключового значення не відіграло - у Самбрано вже на той час була жовта, і на другу в цьому епізоді він точно награв.

Втім, надалі до суддівства у перуанців дійсно можуть зібратися претензії.

У більшості чилійці, зрозуміло, перехопили ініціативу і почали створювати свої моменти. У середині тайму Вальдівія отримав м'яч у штрафному від Алексіса і з 15-ти метрів підкрученим ударом пробив у дальній кут - не влучив. Потім після витонченої, фірмової комбінації, з кількох метрів пробивав Варгас, але його удар був заблокований в останній момент.

Зрештою, чилійці домоглися успіху перед перервою. Алексіс зробив передачу в центр штрафного. Повтор показав, що у Едуардо був офсайд, але гол був зарахований - 1:0.

На початку другого тайму судді через офсайд скасували ще один гол Варгаса, забитий красиво в падінні після закидання в штрафну.

До честі команди Рікардо Гарекі, навіть граючи в меншості, вона не здавалася і намагалася в міру можливостей атакувати. На 53-й хвилині Адвінкула навісив зліва, Фарфан пробив головою, але в руки Браво. А на 60-й чилійці забили самі собі! Той же Адвінкула подав справа на Каррільо, а Медель, намагаючись виставленою ногою перехопити м'яч, зрізав його у власні ворота - 1:1.

Але нічийний рахунок протримався зовсім мало. Чилі відібрало м'яч на чужій половині поля, і Варгас пробив з метрів 25-ти - м'яч влетів точно в кут! Не факт, що голкіпер Гальєсе, займи він більш вдалу позицію, зміг був парирувати цей удар, але зіграв у цьому моменті він точно дуже невпевнено.

Чилі вийшло у фінал Копа Америка вперше з 1987 року. Через добу визначиться його суперник - Парагвай або Аргентина.

Чилі - Перу 2:1

Голи: Едуардо Варгас, 42, 64 - Медель, 60 (автогол)

За матеріалами: football.ua