Аргентина розгромила Парагвай і вийшла у фінал Копа Америка

Sport bigmir,  1 липня 2015, 08:09
0
645
Аргентина розгромила Парагвай

У другому півфіналі Аргентина в прекрасному стилі розібралася з Парагваєм і став другим фіналістом Копа Америка-2015

Це був найяскравіший матч Аргентини за останні кілька років. Ні за Марадони, ні за Батиста, ні за Сабелли Альбі-селесте так не грала. Були настільки ж витончені матчі при Альфіо Басіле, але, звичайно, першою на думку спадає гра ще команди проти Сербії на чемпіонаті світу-2006. Аргентина тоді забила рівно стільки ж, скільки і сьогодні, а один з голів ну точно викликав дежавю.

На стартових хвилинах жодної переваги в Аргентини не було, більше того, першим добре атаку розіграв Парагвай, тільки завершив її не дуже. Вальдес в карній зоні головою скинув м'яч назад під удар Санта Крусу, але Роке пробив погано і неточно. Аргентина відповіла своїм моментом - Сабалета з правого флангу направив м'яч у штрафну точно на Пасторе, однак той пробив слабенько в руки Вільяру.

На 15-й хвилині Аргентина повела у рахунку. Мессі зліва навісив зі штрафного, Рохо прийняв м'яч, а другим дотиком увігнав його в кут воріт - 1:0!

Неприємності Парагваю продовжилися тим, що травму отримав Дерліс Гонсалес, і вже на 27-й хвилині Рамону Діас замість нього довелося випускати Бобаділью. Аргентина відразу ж зробила другий гол. Пасторе прийняв передачу від Мессі і пробив з лінії штрафної зони в кут Вільяра - 2:0.

До 30-ї хвилини парагвайці втратили ще й Санта Круса (вийшов Баррьос), але, до їхньої честі, перший тайм вони завершили дуже гідно. Центр оборони Аргентини не встиг зімкнутися, і форвард скористався простором, завдавши удар. Ромеро дотягнувся до м'яча, але не виручив - 2:1. Потім момент був у Бобадільї - він на замаху прибрав у штрафному Отаменді, але пробив вище воріт.

Вболівальники Аргентини, звичайно ж, почали переживати, пам'ятаючи матч першого туру, коли Парагвай відігрався з 0:2, а також інші матчі своєї команди, не довільно зменшувати обороти в другому таймі, особливо ближче до фінального свистка.

Тим не менш, Альбі-селесте на початку другої половини вирішила результат матчу на свою користь. 47-ма хвилина - діагональний пас Пасторе в штрафну на Ді Марію, і Анхель в один дотик відправив м'яч у сітку. 53-тя - Мессі перехопив м'яч у Касереса, проскочив Агілара і Вальдеса, і видав пас у штрафну на Пасторе, удар Хав'єра відбив Вільяр, але Ді Марія зіграв на добиванні. 4:1!

Аргентина продовжувала кураж. Мессі витончено зіграв у "стінку" з Пасторе, але удар Лео відбив Вільяр. Тут забити не вийшло, але в останній десятихвилинці команда Мартіно збільшила перевагу ще на два м'ячі. Спочатку Кун, якого втомлені захисники випустили, забив ударом головою після навісу зліва від Ді Марії. На 83-й хвилині ефектну крапку вліпив Ігуаїн, який забив, ви не повірите, першим дотиком після виходу на заміну! Він завершив чудову комбінацію Аргентини, що викликала те саме дежавю голи Камбіассо Сербії, а асистував йому Мессі - 6:1!

4 липня Аргентина розіграє титул з Чилі. Кращого фіналу і уявити собі не можна.

Аргентина - Парагвай 6:1

За матеріалами: football.ua
ТЕГИ: футболсборная АргентиныКопа Америкасборная Чилиобзор матча