Перу вдруге поспіль виграє "бронзу" на Копа Америка

0
208
Перу вдруге поспіль виграє  бронзу  на Копа Америка
Збірна Перу завоювала бронзу

Перуанці у "втішному фіналі" на Копа Америка переграли Парагвай (2:0) і фінішували на третьому місці.

Матчі за третє місце зазвичай виходять розкутими і результативними, але сьогодні якщо хтось і розійшовся, то тільки Перу, а Парагвай, мабуть, не відійшовши після великої невдачі у матчі з Аргентиною, грав, навпаки, дуже скуто, і в підсумку зазнав заслуженої поразки.

Ще в першому таймі у команди Рікардо Гарекі була дуже помітна перевага, а на самому початку другого вона вийшла вперед. Після подачі кутового нападник Парагваю Рауль Бобаділья спробував винести м'яч головою зі своєї штрафної, але відправив його точно в ноги Андре Каррільо, і перуанець ударом в дотик вразив правий кут воріт.

Рамону Діас практично не було ким підсилювати гру в атаці - і Роке Санта Крус, і Дерліс Гонсалес так і не зуміли відновитися від травм. У підсумку Парагвай створив біля воріт Перу мало атак, зате перуанці провели ще одну результативну атаку.

На 89-й хвилині Каррільо заволодів м'ячем на своїй половині поля, технічно обігравши кількох футболістів, здійснив прохід на чужу, зіграв наліво на Санчеса, який прострілив у штрафну, і Герреро, підставивши ногу, переправив м'яч у ціль - 2:0!

Рікардо Гарека в короткий термін виконав із Перу чудову роботу, і він не випадково повторив досягнення Серхіо Маркаряна на Копа Америка-2011, знову зайнявши третє місце.

Перу - Парагвай 2:0

Голи: Каррільо, 48, Герреро, 89.

Перу: Гальесе, Крістіан Рамос, Адвінкула, Бальоне, Лобатон (йотуни 58), Куері, Варгас, Аскуес, Рейну (Хоель Санчес, 84), Герреро, Каррільо (Уртадо, 90+1).

Парагвай: Вільяр, Да Сільва, Пабло Агілар, Маркос Касерес, Самудіо, Ортігоса (Ортіс, 64), Віктор Касерес (Аранда, 59), Освальдо Мартінес (Едгар Бенітес, 57), Оскар Ромеро, Бобаділья, Барріос.
За матеріалами: football.ua
ТЕГИ: футболКопа Америкасборная Парагваясборная Перуобзор матча