Sport bigmir,  6 липня 2015, 21:42
0
563
Кравець забив один з голів у ворота Шкендербеу

У товариському матчі проти албанського Шкендербеу підопічні Сергія Реброва здобули переконливу перемогу.

Торік Динамо вже грало товариський матч зі Шкендербеу і відсвяткувало перемогу за рахунку 4:2. Сьогоднішня гра також склалася успішно для динамівців.

Перший тайм пройшов за переваги киян, однак складно виділити очевидні моменти, які мали зрештою завершитись голом.

У перерві Ребров зробив кілька замін - і на поле вийшли Віда і Петрович. Друга половина зустрічі розпочалась з гола: Сидорчук відкрив рахунок з передачі Ярмоленка. Забитий гол вивільнив Динамо і поблизу воріт Шкендербеу почали з'являтись небезпечні моменти. Своїми ударами Ярмоленко і Віда могли збільшити рахунок, проте воротар не раз поставав на шляху м'яча.

На 70-й хв. Буяльський подвоїв рахунок, перекинувши голкіпера після передачі Гармаша. Ну а вже під завісу зустрічі рахунок став розгромним. Після низки ударів м'яч у сітку добив Кравець і встановив остаточний рахунок - 3:0 - на користь Динамо.

Динамо - Шкендербеу (3:0)

Голи: Сидорчук, 48, Буяльський, 70, Кравець, 88.