Кравець: Тренерам видніше, що у нас виходить, а що ні

Sport bigmir,  7 липня 2015, 10:21
0
101
Артем Кравець: Потрібно провести час на полі з максимальною віддачею

Нападаючий Динамо Артем Кравець прокоментував перемогу киян над албанським Шкендербеу.

"Гра товариська, ми використовуємо схеми, які напрацьовуємо на тренуваннях. Відпрацьовуємо ситуації на полі, які від нас вимагає тренерський штаб. Тренерам видніше, що у нас вийшло, а що ні.

Читай також: Вест Хем готує пропозицію щодо захисника Динамо - ЗМІ

Ми не змогли відкрити рахунок у першому таймі, хоча ніби як грали непогано і моменти створювали. Напевно, десь не пощастило.

У першому таймі було дуже спекотно, парило. Думаю, через це важче було грати. У другому таймі, коли сонце сховалося, стало легше.

Суперники більш щільно оборонялися в першому таймі, коли у них вистачало сил, а другий вже підсіли, все-таки це збори, і почали пропускати голи.

Читай також: Зарубіжні клуби хочуть орендувати Коваля

Чи вистачає мені ігрового часу? У нас є домовленість, завтра одна група теж проведе 60 хвилин у грі. Відведений кожному час на полі потрібно було провести на максимальних зусиллях.

Важко проводити матчі після ранкових тренувань. Але це нормально для зборів, і нічого дивного в цьому немає. Потрібно працювати з максимальним зусиллям, щоб добре підготуватися до нового сезону", - цитує Кравця офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що київське Динамо з рахунком 3:0 розгромило албанський клуб Шкендербеу.