Євро-2015 (U-19). Україна у стартовому поєдинку програє Греції

0
166
Україна поступилася Греції на юнацькому Євро 2015

Підопічні Олександра Головка зазнали поразки в першій грі юнацького Євро

У матчі-відкритті юнацького чемпіонату Європи зійшлися господарі турніру Греція і команда України під керівництвом Олександра Головка.

У дебюті хороший момент відкрити рахунок мав Борячук, проте не зміг реалізувати надану можливість. Позбувшись стартової напруги, греки побігли вперед і забили гол завдяки своєму першому удару в площину воріт. На 20-й хвилині Орфанідіс відправив снаряд у ціль.

Після перерви голкіпер господарів Коцакіс впорався з небезпечним пострілом Коваленка. Греки більше зосередилися на обороні власних воріт, не дозволяючи суперникові створювати моменти. Це їм вдавалося з перемінним успіхом, однак у цей вечір здорово в рамці зіграв воротар, на рахунку якого кілька сейвів.

Атакуючи, підопічні Головка не змогли забити гол і, до всього іншого, пропустили в свої ворота. Карахаліос зробив рахунок 2:0, знявши всі питання про переможця.

Греція - Україна 2:0

Голи: Орфанідіс, 20, Карахаліос, 76

Греція: Коцаріс, Саліакас, Руссос, Целепідіс, Карахаліос, Стаікос, Кулуріс (Вергос, 89), Орфанідіс, Кінігопулос (Цімікас, 46), Кір’якопулос, Позоглу (Маркопуліотіс, 46)

Україна: Солдатенко, Матвієнко, Кірюханцев, Борячук (Арендарук, 46), Коваленко, Бесєдін, Лучкевич (Циганков, 70), Лук'янчук, Зінченко, Кльоц (Зубков, 70), Михайличенко

За матеріалами: football.ua