CAS присудив Сербії технічну поразку в матчі з Албанією

Sport bigmir,  10 липня 2015, 16:55
0
235
Сербії присудили технічну поразку в матчі з Албанією

Спортивний арбітражний суд в Лозанні частково задовольнив апеляцію Федерації футболу Албанії

За підсумками інциденту, який стався 14 жовтня в ході матчу відбіркового циклу чемпіонату Європи-2016, сербам зараховано технічну поразку.

Читай також: Футбольні війни: Матчі, які призвели до масових заворушень

Зустріч, перервана появою над полем дрона з банером політичного змісту і зробленими для цього заворушеннями, що не була дограна. UEFA вирішив не догравати матч і присудив збірної Албанії технічну поразку і оштрафував Федерацію футболу Албанії (FShF) на 100 тисяч євро.

При цьому UEFA відняв у збірної Сербії три очки, а також зобов'язав сербську команду провести два домашні матчі без глядачів і також наклав штраф у 100 тисяч євро. І ФСС, і FShF подали апеляції в CAS на рішення UEFA.

Згідно з рішенням CAS, апеляція албанської федерації була задоволена в тій частині, яка стосувалася технічної поразки. Таким чином, технічна поразка зараховано команді Сербії, у збірної Албанії стало 10 очок в групі I, вона ділить друге місце з командою Данії. Лідирують португальці, які набрали 12 очок. У сербів залишилося одне очко.

Нагадаємо, гра Сербія - Албанія була зупинена на 41-й хвилині за рахунку 0: 0 після того, як на полі виникла бійка між гравцями.

Її спровокувало те, що захисник сербів Стефан Мітровіч зірвав прапор, прикріплений на дроні, що викликало обурення албанських гравців.

Дивіться фотогалерею: Безпілотна провокація: Як матч Сербія - Албанія був зірваний (фото)

За матеріалами: Eurosport.ru