0
173
Зеніт - володар Суперкубка Росії

Пітерський Зеніт у серії пенальті обіграв московський Локомотив.

Новий сезон у чемпіонаті Росії стартував з матчу за Суперкубок, в якому зустрілися чемпіон минулого сезону Зеніт і володар Кубка країни Локомотив.

Читай також: Зеніт вперше у своїй історії може посилитися темношкірим футболістом

На 28-й хвилині рахунок у матчі відкрив сенегальський форвард Локомотива Умар Ніасс, який відправив м'яч у ворота Юрія Лодигіна ударом з лінії штрафного, проте Зеніт відігрався на 83-й хвилині. Після подачі Халка зі штрафного Аксель Вітсель переправив м'яч на дальню штангу, звідки захисник Ігор Смольников добив його у ворота.

В основний і додатковий час голів більше не було. У підсумку переможець матчу був визначений у серії пенальті, де вирішальним став удар захисника Локомотива Ведрана Чорлуки по центру в руки Лодигіна.

У підсумку 1:1 в основний час і 4:2 за пенальті на користь Зеніту, який втретє у своїй історії став володарем Суперкубка Росії.

Зазначимо, що за Локомотив 30 хвилин додаткового часу зіграв український захисник Тарас Михалик, якого московський клуб не включив у заявку на сезон.