Динамо Київ - Шахтар 0:2 Онлайн трансляція матчу за Суперкубок України

Sport bigmir,  14 липня 2015, 22:54
0
1942
Динамо - Шахтар: Онлайн трансляція матчу за Суперкубок України

Динамо з Шахтарем зіграють 14 липня в матчі за Суперкубок України. Читайте онлайн трансляцію матчу Динамо - Шахтар о 21:00.

Динамо- Шахтар 0: 2

Гол: Бернард (90 + 4)

Динамо: Основний: Олександр Шовковський, Данило Сильва, Домагой Віда, Александар Драгович, Віторіну Антунеш, Микола Морозюк, Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук, МігельВелозу, Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораеш, Тренер: Сергій Ребров

Шахтар: Основний: Антон Каніболоцький, Даріо Срна, Олександр Кучер, Ісмаїлі, Ярослав Ракицький, Тарас Степаненко, Фред, Марлос, Тайсон, Алекс Тейшейра, Олександр Гладкий, Тренер: Мірча Луческу

1: Звучить стартовий свисток - матч розпочався! М'яч у центрі поля розіграли футболісти Шахтаря

2: Поки більше з м'ячем футболісти Шахтаря. Динамо намагається пресингувати, але відібрати м'яч у "гірників" динамівці не можуть

3: Алекс Тейшейра порушив правила в атаці проти Сільви в штрафний Динамо, кияни розіграли "стандарт"

4: Драгович отримав травму і лежить на газоні. Лікарі Динамо вибігли на поле

5: Матч триває, Драгович отямився

6: Поки гра без ударів по воротах. Луческу російською просить гравців Динамо грати акуратніше. Так наставник реагує на удар ззаду по ногах Тайсона Сергієм Рибалки

7: Марлос м'яко накидає м'яч у штрафну Динамо, Гладкий б'є головою під поперечину, але Шовковський прекрасним сейвом рятує ворота! Перший небезпечний момент біля воріт Динамо

9: Морозюк на лівому фланзі отримав пас. Півзахисник Динамо намагається обіграти Марлоса, але у нього не виходить - м'яч вибитий в центральне коло

11: Динамо намагається відсунути гру від своїх воріт в центр поля, але гравці Шахтаря продовжують більше контролювати снаряд на половині поля киян

12: Ісмаїлі зліва навісив у штрафну, але м'яч перелетів і зону, і партнерів по команді

13: Вледніе м'ячем 35% на 65% на користь Шахтаря

15: Динамо перейшло центр поля. Виду з правого флангу навісив у штрафну на Ярмоленка, але Ракицький головою перервав передачу динамівця

16: Ще один небезпечний момент створює Шахтар. Тайсон робить пас на лінію штрафного Динамо на Тейшейру. Той б'є в дотик, але м'яч неймовірним чином потрапляє в голову Драгович - удар відбитий

17: Марлос лівою б'є з-за штрафної, але м'яч пролітає в кількох сантиметрах від воріт Динамо.

19: Марлос з дальньої дистанції б'є по воротах Динамо, м'яч летить прямо в руки Шовковського

22: Шахтар продовжує грати першим номером, змушуючи Динамо діяти від власних воріт. За 20 хвилин зустрічі, кияни всього пару разів переходили центр поля

23: Ярослав Ракицький радом зі своєї штрафної порушує правила на Мораеш, Динамо виконає стандарт

25: Велозу б'є зі штрафного, м'яч летить вище воріт

26: Сергій Сидорчук (Динамо) отримує жовту картку за підкат ззаду в ноги Тайсона (Шахтар)

27: Вболівальники влаштували перекличку "Київ - Донецьк - Київ"

29: Динамо заробило черговий штрафний на половині поля Шахтаря. Велозу навеісіл в штрафну "гірників", але перший на м'ячі виявився Ракицький, який головою вибив м'яч

29: Алекс Тейшейра змістився з лівого флангу в центр і пробив по воротах Динамо. Шовковський не зумів зафіксувати м'яч, але Антунеш виявився першим на снаряді і вибив того на кутовий. Захисник Динамо допоміг свого капітана, так як Олександр Гладкий вже готувався забивати м'яч у ворота

32: Тим часом Динамо вирівняв гру, і більше стало грати на половині поля Шахтаря

34: Почався грубий футбол. Гравці раз за разом грубо грають один на одному. Спочатку Степаненко зіграв грубо на Ярмоленко, а пізніше Мораеш майже не зламав Тараса Степаненка, стрибнувши того на ногу.

36: З Тарасом все добре, гравець Шахтаря зміг продовжити гру

39: Віда навісив з правого флангу в штрафну Шахтаря. Кучер невдало скидає м'яч, прямо під ноги Морозюку. Той б'є, але удар у Динамівця не вдався - м'яч в руках голкіпера Шахтаря Антона Каніболоцького

40: Ракицький порушує правила на Віде поруч зі свого штрафного - Динамо отримало право на стандарт

41: Велозу б'є зі штрафного, але м'яч пролетів в сантиметрі від поперечини.

43: Ісмаїлі навішує з лівого флангу в штрафну Динамо, але Шовковський виходить з воріт і кулаками вибиває м'яч в поле

45: Гладкий дає пас на лінію штрафного Динамо на Тейшейру, але того від м'яча відтіснив Драгович. Динамо потяглося в свою атаку

45: Арбітр додав 3 хвилини до основного часу першого тайму

45+1: Володіння м'ячем 51% на 49% на користь Динамо

45+3: Арбітр дає свисток на перерву. Команди вирушили в роздягальні, щоб, можливо, порадувати нас безліччю голів у другому таймі

46: Розпочався другий тайм. М'яч у центрі поля розіграли футболісти Динамо

47: Ісмаїлі вривається з лівого флангу в штрафну Динамо. Віддає пас на Тайсона, передача йде в спину гравцеві Шахтаря - момент упущений

49: Небезпечний момент створює Динамо! Ярмоленко з правого флангу підійшов до штрафного Шахтаря. Він б'є, м'яч перелітає голкіпера і потрапляє в дальню штангу. Оце так!

51: Віда з правого флангу навісив у штрафну Шахтаря. Голкіпер "гірників" помиляється на виході, Мораеш бореться з Ракицьким, ледь не відправляючи м'яч у ворота. Але Ярослав вийшов переможцем у цій боротьбі, і вибив м'яч в поле

52: Драгович (Динамо) збиває Марлоса і отримує жовту картку за зрив атаки

54: Данило Сільва в центрі поля порушує правила на Гладкому. Захисник Динамо отримує жовту картку від арбітра

55: Сергій Рибалка отримує жовту за фол проти Срни. Гравці Динамо за 3 хвилини отримали три жовті картки

56: Фред з дальньої дистанції пробив по воротах Динамо, Шовковський кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий

57: Ви знаєте, Джермейн Ленс в Одесі і дивиться м'яч. Гравець Динамо ще не поїхав підписувати контракт з Сандерлендом

60: Шахтар заволодів ініціативою в матчі, Динамо грає другим номером

61: Морозюк з правого флангу подає у воротарський Шахтаря - прямо в руки Каніболоцькому

62: Даріо Срна б'є з дальньої дистанції - повз ворота

63: Заміна у Шахтаря: замість Тайсона на поле вийшов Бернард

64: Виявляється, Шахтар провів вимушену заміну. Лікарі "гірників" працюють над правою ногою півзахисника. Мабуть, травма таки є у бразильця

66: Заміна у складі Динамо: замість Морозюка на поле вийшов Гусєв

68: Фред грубо грає проти Велозу, за що і отримує жовту картку від арбітра

70: Володіння м'ячем у матчі 47% на 53% на користь Шахтаря

71: Мораеш заробив кутовий для Динамо. Велозу навісив у штрафну Шахтаря, але "гірники" зуміли винести м'яч у поле

72: Віда за фол проти Бернарда отримує жовту картку

75: Мораеш в падінні б'є по воротах Шахтаря, м'яч потрапляє в поперечину і йде за межі поля

76: Заміна у складі Шахтаря: замість Марлоса на поле вийшов Дентіньйо

77: Заміна у складі Динамо: замість Мораеша на поле вийшов Кравець

79: Динамо заробило кутовий на лівому фланзі. Гусєв навісив у штрафну Шахтаря, але ніхто з партнерів не встиг на цю передачу

82: Заміна у складі Динамо: замість Сидорчука вийшов Гармаш

83: Нагадаємо, якщо команди не зможуть забити м'яч у основний час, то нас одразу буде чекати серія пенальті

85: Бернард з лівого флангу увійшов у штрафну суперника і спробував прострелити в центр, але його передачу перервали футболісти Динамо

85: Алекс Тейшейра (Шахтар) отримав жовту картку

87: Заміна у складі Шахтаря: замість Фреда вийшов Коваленко

89: Алекс Тейшейра вривається у штрафну Динамо і виходить 1 на 1 з Шовковським. Голкіпер збиває півзахисника Динамо, і це червона для легенди Динамо

90: Арбітр призначає пенальті, а Александар Драгович стає у ворота!

90+2: Даріо Срна підходить до м'яча. Капітан Шахтаря б'є в правий від себе кут, Драгович напрямок м'яча не вгадує - гол!

90+3: Кравець (Динамо) отримує попередження

90+4: Віктор Коваленко прорвався по правому флангу. Молодий гравець Шахтаря робить простріл вздовж лінії воріт у штрафну на Бернарда. Останній б'є - гол!

90+6: Сергій Рибалка отримує другу жовту картку, яка для гравця Динамо стала червоною. Кияни продовжать грати вдев'ятьох

90+7: Звучить фінальний свисток! Шахтар перемагає Динамо і завойовує Суперкубок 2015!

30.05.2015 УПЛ Динамо - Металург З 2: 2
04.06.2015 Кубок України Динамо - Шахтар 0: 0 (5: 4 пен)

Дивись також, як Динамо святкувало перемогу в Кубку України:

Дивіться фотогалерею: Хвилини щастя: Як Динамо святкувало перемогу в Кубку України