Луческу: У мене немає божевільного задоволення від поєдинку

Sport bigmir,  15 липня 2015, 08:49
0
422
Луческу виграв з Шахтарем Суперкубок України

Наставник Шахтаря Мірча Луческу впевнений, що його команда заслужила перемогу над Динамо.

"Дуже хороший матч, як і всі ігри Шахтаря з Динамо. Ви бачите по мені, що у мене немає божевільного задоволення від поєдинку. Знову ж таки, я шкодую про те, про що говорив неодноразово: не змінився формат чемпіонату. Таких ігор могло бути набагато більше. І кубковий поєдинок, і сьогоднішній матч за Суперкубок – це найвищий рівень, який може бути в українському футболі. Для нас це дуже хороша зустріч у плані підготовки до початку чемпіонату і кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Задоволений, що виграли і нас нарешті після великої перерви підтримувала публіка. Це дуже тішить!

Що ж до гри, вона була рівною. Напевно, ми краще діяли в першому таймі, створили більше моментів. Динамо дуже добре почало другий тайм, зробило великий тиск на наших захисників. Було і везіння в плані того, щоб не пропустити. Хоча, напевно, й у Динамо в першому таймі можна відзначити те саме. Але ми більше заслужили перемогу. Напевно, це реванш після кубкової гри.

Жалкую, що не відбулося змін у чемпіонаті. Не дарма провідні футболісти залишають Україну. Напевно, їхатимуть і надалі. І мені, чесно кажучи, дуже складно залишатися в такому чемпіонаті.

Звичайно, буде нелегко, але постараємося зробити так, щоб Шахтар залишався на високому рівні, як це було в останні роки. Незалежно від того, хто залишає команду, будемо робити так, щоб колектив був здатен боротися за чемпіонство і перебував на чолі турнірної таблиці. Футболісти, які від нас пішли, виступають у збірній Бразилії і найкращих клубах Європи. Це мене дуже тішить як тренера", - зазначив Луческу.

Раніше повідомлялося, що Шахтар з рахунком 2:0 обіграв Динамо в матчі за Суперкубок України.

Дивіться фотогалерею: Реванш на березі моря: Як Шахтар обіграв Динамо в Суперкубку України

За матеріалами: ФК Шахтер