Шахтар стартує з перемоги над Олександрією

Sport bigmir,  19 липня 2015, 19:07
0
188
Шахтар почав чемпіонат із перемоги

Дубль Алекса Тейшейри дозволив Шахтареві відсвяткувати перемогу в дебютному матчі чемпіонату.

Шахтар уже відкрив для себе новий сезон успішним матчем за Суперкубок, тепер команді належало зіграти перший матч нового чемпіонату. У першому турі підопічним Луческу протистояв новачок чемпіонату Олександрія.

Наставник "гірників" виставив цікавий варіант складу. У старті вийшли гравці, яких ми не звикли бачити в минулому сезоні: Ордець, Асеведо, Малишев, який повернувся з оренди, а також ще один поверненець Едуардо.

У самому дебюті Олександрія могла забити, але не реалізувала момент. Після чого Шахтар взяв ініціативу в свої руки і створював момент за моментом. Перевага донеччан вилилася у забитий гол в середині тайму. Це Алекс Тейшейра відзначився з передачі Даріо Срни. Не використавши ще пару небезпечних моментів, команди так і пішли на перерву з рахунком 1:0.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. Шахтар володів м'ячем і створював чимало небезпечних моментів. Розуміючи, що перевага в один м'яч може зіграти з командою злий жарт, Шахтар не зменшував обертів і під кінець зустрічі забив другий гол. Найкращий бомбардир минулого чемпіонату Алекс Тейшейра оформив дубль.

Олександрія може також записати в актив собі цей матч. Команда показала гідну гру зі срібним призером чемпіонату, а голкіпер гостей провів хороший поєдинок, відбивав чимало небезпечних ударів.

Шахтар - Олександрія 2:0

Голи: Тейшейра 23, 80.