630
Динамо ледве обігрує дебютанта Прем єр-ліги
Буяльський зрівнює рахунок у матчі

Динамо обіграло Сталь з рахунком 2:1 в матчі 1-го туру чемпіонату України.

Чинний чемпіон України, Динамо Київ, насилу обіграв дебютанта Прем'єр-ліги - дніпродзержинську Сталь.

Зі стартового свистка Динамо заволоділо ініціативою, але вже на початку поєдинку команда Сергія Реброва програвала з рахунком 0:1 завдяки автоголу. Після розіграшу кутового футболістами Сталі Микола Іщенко пробив головою, м'яч влучив у ногу Мігелю Велозу, а після закотився у ворота.

Після забитого м'яча Сталь усім складом перейшла в глуху оборону, перекривши всі вільні зони для атак Динамо. Але підопічні Сергія Реброва зуміли ще до перерви зрівняти рахунок у матчі. На 44-й хвилині зустрічі Андрій Ярмоленко пробив із-за меж штрафної. З ударом вінгера киян впорався Олександр Бандура, який відбив м'яч перед собою. Віталій Буяльський виявився першим на підборі, і перевів м'яч у ворота.

Після перерви команди продовжили грати футбол, який вони показували в першому таймі. Динамо, як і раніше, більше атакувало, Сталь - захищалася. Але на 52-й хвилині стався ключовий епізод у матчі, завдяки якому столичний клуб здобув перемогу. Арбітр зустрічі призначив пенальті у бік воріт клубу з Дніпродзержинська за те, що м'яч після розіграшу кутового Динамо потрапив у руку Іщенка. Спочатку захисник побачив перед собою жовту картку, а після того, як вирішив оскаржити рішення арбітра, побачив перед собою другу жовту, що стала для нього червоною.

Пенальті довірили бити Олегу Гусєву, який вміло розвів м'яч і голкіпера по різних кутах. Рахунок у матчі став 2:1 на користь Динамо, а Сталь залишилася в меншості. А вже на 60-й хвилині зустрічі арбітр матчу залишив команди в рівних складах. За грубу гру у штрафній суперника пряму червону побачив перед собою захисник Динамо Данило Сілва.

Залишившись у рівних складах, команди продовжили маринувати глядача сухим футболом, де одна команда практично всім складом оборонялася, а інша намагалася щось створити біля воріт супротивника. До фінального свистка рахунок на табло так і не змінився.

Сталь Дз - Динамо Київ 1:2

Голи: Велозу (3, а / г) - Буяльський (44), Гусєв (53, пен).