Півзахисник Зорі: Чекав початку чемпіонату, як ніколи раніше

Sport bigmir,  21 липня 2015, 13:50
0
20
Олександр Караваєв: Тренер налаштовував нас на серйозний матч

Півзахисник Зорі Олександр Караваєв прокоментував перемогу своєї команди над запорізьким Металургом

"Вдалася дуже емоційна гра. Юрій Вернидуб налаштовував нас на серйозний матч, бо в запорізькому Металурзі багато молодих гравців, а це - додаткова концентрація.

Читай також: Зоря обурена розподілом преміальних між командами Прем'єр-ліги

Молодь завжди хоче показати найкращі якості. Налаштовувалися на те, що легкої прогулянки не буде. Хотіли продемонструвати свою кращу гру і якості.

Нам все вдавалося з перших хвилин. Забили швидкі голи. Чи не спонтанно. Мали ще моменти. Те, що ми почали добре грати, призвело до відмінного результату.

Не скажу нічого нового, підкресливши, що офіційні ігри - це не товариські. Товариські матчі теж цікаві, але загострення пристрастей там зовсім не той. В офіційних матчах і вболівальників більше, і завдання зовсім інші.

Дуже хотілося, щоб період відповідальних матчів прийшов якомога швидше. Чекав початку чемпіонату, як ніколи раніше ", - передає слова Караваєва офіційний сайт Зорі.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що луганська Зоря з рахунком 6: 0 розгромила запорізький Металург у першому турі чемпіонату України.