Sport bigmir,  23 липня 2015, 21:05
0
382
Алекс Тейшейра в матчі з Волинню забив два голи

Шахтар у матчі другого туру української Прем'єр-ліги на виїзді обіграв луцьку Волинь з рахунком 4: 1.

Донецький Шахтар не зазнав проблем у поєдинку з Волинню. На 25-й хвилині Тайсон після перепасовки Тейшейри з Марлосом отримав передачу і вразив ворота господарів. На 39-й хвилині Тейшейра добив м'яч у ціль після удару Гладкого, однак перед перервою Матей реалізував пенальті, призначеного за фол Ордець.

У другому таймі Тейшейра оформив дубль, а Едуардо незадовго до фінального свистка оформив остаточний рахунок, забивши свій перший гол після повернення в Україну.

Волинь - Шахтар 1: 4
Голи: Матей, 43 (пенальті) - Тайсон, 25, Алекс Тейшейра, 39, 54, Едуардо, 90 + 3

Волинь: Шуст - Польовий, Шабанов, Жуніч, Насонов (Шиш, 80) - Політило, Кравченко - Кобахідзе, Матей, Гуменюк (Петров, 40) - мемешев редван раїмович (Хомченко, 59)

Шахтар: П'ятов - Шевчук, Ракицький, Ордець, Кобін - Фред, Малишев (Коваленко, 42) - Тайсон (Бернард, 66), Тейшейра, Марлос - Гладкий (Едуардо, 73)

Попередження: Жуніч, Хомченко - Ордець

За матеріалами: Спорт