0
118
Говерла і Ворскла не виявили сильнішого

Говерла і Ворскла обмінялися голами в матчі 2-го туру чемпіонату України.

На Ворсклу вже скоро чекають поєдинки Ліги Європи, а матчі чемпіонату можуть дати уявлення про те, що з себе представляє нинішня команда Василя Сачка.

Полтавчани почали активно і вже в першій атаці у Громова був шанс вийти один на один з голкіпером Говерли, однак гравця Ворскли підвела техніка. Стартовий відрізок Ворскла може записати собі в актив, оскільки полтавчани ще створили кілька моментів і були близькі до того, щоб відкрити рахунок.

У підсумку полтавці все ж таки добилися свого. Простріл із флангу в штрафну Говерли закінчився точним ударом Ковпака. Після забитого м'яча малюнок гри не особливо змінився. Ворскла продовжувала створювати моменти, але команди пішли на перерву з рахунком 0:1.

У перерві Грозний провів розбір польотів і в другому таймі у Говерли вже почали виходити зрозумілі атаки. Одна з атак закінчилася голом Хльобаса, до якого м'яч відлетів після дальнього удару, і форвард впевнено розстріляв ворота Богуша.

До кінця тайму команди ще створили ряд моментів, але матч закінчився підсумковою нічиєю, що можна назвати цілком закономірним результатом.

Говерла - Ворскла 1:1

Голи: Хльобас, 73 - Ковпак, 21