Дніпро рятується від поразки в матчі з Чорноморцем

0
332
Калітвінцев красивим ударом відкрив рахунок у матчі

Команда Маркевича відігралася, програючи 0:2 під час матчу.

Подробиці онлайн-матчу: Дніпро - Чорноморець 4:2 Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Дніпропетровський Дніпро здобув першу перемогу в новому чемпіонаті України, обігравши вдома у матчі другого туру одеський Чорноморець 4:2.

Хоча під час матчу складалося враження, що дніпропетровці засмутять своїх уболівальників другий тур поспіль. Спершу на 24-й хвилині Калітвінцев змістився в центр з флангу і пробив під штангу з 20 метрів, а на початку другого тайму Калітвінцев записав на свій рахунок гольову передачу на Хочалаву, подавши кутовий точно на голову грузинському легіонеру.

Надію на порятунок Дніпру подарував Руслан Ротань, бездоганно виконавши штрафний. Цей гол окрилив господарів, після чого Безус зрівняв рахунок ударом головою після подачі кутового, а потім Калініч після скидки Селезньова у падінні через себе забив гол-красень.

Чорноморець кинувся вперед у спробах зрівняти рахунок, але замість цього нарвався на кілька контратак, одну з яких Калініч втілив у гол.

Дніпро - Чорноморець 4:2

Голи: Ротань, 63, Безус, 71, Калініч, 78, 90 + 4 - Калітвінцев, 24, Хочалава, 51