Ця перемога дуже важлива у психологічному плані - наставник Олександрії

Sport bigmir,  27 липня 2015, 08:54
0
134
Володимир Шаран залишився задоволений підсумком матчу із запорізьким Металургом

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував перемогу своєї команди над запорізьким Металургом.

"Перша перемога в Прем'єр-лізі, з чим хочу всіх привітати, особливо нашого президента і вболівальників, які активно підтримували команду.

Вітаю також футболістів, хочеться, щоб ми й далі прогресували, грали з такою ж самовіддачею, наполегливістю, віддавали всі сили на футбольному полі. Тоді і буде позитивний результат.

Темп гри в першому таймі був непоганим, ми намагалися грати трохи вище від своїх воріт, тому витратили на це багато сил.

Звичайно, треба було вирішувати долю матчу раніше і забивати другий м'яч, тому що в другому таймі ми вже трохи підсіли, але гольових моментів біля наших воріт, крім одного моменту в першому таймі не було.

"В принципі ми дуже організовано зіграли в обороні і агресивно в середині поля. Ми розуміли, що команда суперника - це молоді хлопці, недосвідчені. Але я можу сказати, що наші хлопці хоч і старші за віком, їм теж не вистачає досвіду і майстерності.

Однак ця перемога дуже важлива в психологічному плані", - підсумував головний тренер Олександрії Володимир Шаран.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Олександрія з рахунком 1:0 перемогла запорізький Металург у другому турі чемпіонату України.

За матеріалами: football.ua