Рецидивіст Хачеріді: Огляд 2-го туру чемпіонату України

Sport bigmir,  27 липня 2015, 10:45
0
444
Хачеріді отримав дві необов'язкові жовті картки

Динамо удев'ятьох обіграло Олімпік, а Дніпро виграв, добувши перемогу після 0: 2 у другому таймі.

На вихідних були зіграні майже всі матчі другого туру чемпіонату України. Винятком став матч Волині з Шахтарем, який винесли на четвер через старту "гірників" в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Тур пройшов без несподіванок, хоча Дніпро і Динамо продовжують непереконливо вигравати - кияни через видалень Хачеріді і Драгович догравали матч з Олімпіком удев'ятьох, а Дніпро програвав по ходу матчу з Чорноморцем 0: 2, але зумів вирвати перемогу.

Внічию завершилася зустріч і лідера першого туру Зорі з харківським Металістом. Незважаючи на рахунок 0: 0 команди показали цікавий футбол, хоч і не порадували результативністю.

Матч туру: Дніпро - Чорноморець 4: 2

Читай також: Капітан Дніпра: Добре, що ми команда з яйцями

Відмінний матч з драматичним сюжетом подарував глядачам справжню насолоду подіями на полі. З перших хвилин відчувався відмінний настій обох команд, що в підсумку втілилася у два красивих голи - Калитвинцева і Калініча.

Першим з них відзначився Калитвинцев красивим обвідним ударом у першому таймі, потім господарів шокував Хочолава, довівши перевагу Чорноморця до двох м'ячів, але у важку хвилину Дніпро виручив Ротань, а далі окрилені дніпряни не тільки відігралися, а й вирвали перемогу.

Синдром нестриманості

В черговий раз Євген Хачеріді підвів команду своїми нестриманими діями: у відриту футболіста не один сезон виховують різноманітні тренери і партнери, а він продовжує підбивати їх, заробляючи червоні картки.

Ось і в грі з Олімпіком Хачеріді отримав дві необов'язкові картки на 48-й і 51-й хвилинах, після чого був змушений покинути поле. Після гри тренер Динамо Сергій Ребров не приховував своєї злості: "Те, що зробив сьогодні Хачеріді, це неподобство! Своєю поведінкою він наплював на уболівальників і команду - причому на уболівальників більшою мірою", - заявив Ребров.

Родзинка туру - тренерські пошуки

Тур відзначився деякими експериментальними рішеннями тренерів. Так, Сергій Ребров спробував на позиції лівого півзахисника Артема Кравця, але після показаного українців можна здогадатися, що він не стане заміною ушедшему Ленсу.

Ледве від свого експерименту не постраждав Мирон Маркевич, який проти Чорноморця зіграв без флангових захисників, але з трьома центральними оборонцями, а також двома форвардами. Кадровий дефіцит Дніпра змушує Мирона Богдановича шукати нестандартні рішення і добре, що для його команди в матчі з Чорноморцем все закінчилося добре.