0
117
Срна впевнений, що Шахтар повинен був обігравати Фенербахче

Капітан Шахтаря Даріо Срна незадоволений нічиєю в матчі з Фенербахче.

"Не дуже задоволені результатом. Хотілося перемогти. Вважаю, що ми сьогодні награли на перемогу, але підсумковий результат - 0:0. На мій погляд, Фенербахче повинен бути більш задоволеним, ніж ми.

Читай також: Луческу: У нас було більше шансів на перемогу

З перших хвилин було видно, що ми приїхали грати у відкритий, атакуючий футбол. Створили багато моментів, але, на жаль, не забили... Воротар «Фенера» був на рівні! Фенербахче після першого тайму трохи змінився і зіграв за схемою 4-2-3-1, але у нас все одно було кілька напівмоментів.

Нічого, шанси - 50 на 50! У матчі-відповіді буде нелегко, але ми маємо намір атакувати. І якщо Шахтар зіграє так само, як сьогодні в першому таймі, то ми повинні пройти далі", - упевнений Даріо Срна.

Нагадаємо, перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Фенербахче - Шахтар закінчився з рахунком 0:0.

За матеріалами: ФК Шахтер