0
217
Дніпро з Ворсклою зіграли внічию

Дніпропетровська команда продовжує втрачати очки в чемпіонаті України.

Дніпропетровський Дніпро дуже важко почав чемпіонат України, втративши очки у другому матчі зі стартових трьох. У третьому турі команда Маркевича не зуміла обіграти Ворсклу 1:1.

Матч був дуже напруженим і не порадував глядачів безліччю моментів. Ворскла цікавіше виглядала на старті таймів, коли і мала свої кращі моменти.

У першому таймі з ударом Баранника впритул впорався Бойко, а от у другому після прострілу Бартуловича вздовж лінії воріт Федецький випередив Ткачука і зрізав м'яч у свої ворота.

Пропустивши м'яч, Дніпро активувався і зумів порівняти рахунок. У результаті плутанини у штрафному полтавчан, яка створилася після розіграшу кутового, м'яч заметушився у воротарському, де спритніше за всіх зіграв Калініч, який і відправив м'яч у сітку воріт.

У час, що залишився, забити могли обидві команди, але рахунок на табло не змінився.

Ворскла - Дніпро 1:1

Голи: Федецький, 53 (автогол) - Калініч, 73