Шахтар розгромив Фенербахче і пробився в плей-офф Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  5 серпня 2015, 23:44
0
482

Донецький Шахтар обіграв Фенербахче в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Подробиці і онлайн матчу: Шахтар - Фенербахче: Трансляція матчу Ліги чемпіонів

Донецький Шахтар здорово розпочав поєдинок і вже на першій хвилині Марлосу сантиметрів не вистачило, щоб відправити м'яч у ближній кут.

Господарі продовжили контролювати гру, створюючи моменти біля воріт Фенербахче і були винагороджені на 25-й хвилині. Тайсон віддав відмінну передачу на фланг на Срну, той у своєму стилі прострілив у штрафну, де Гладкий випередив захисника і пробив в дотик у ближній кут.

Після забитого м'яча Шахтар поміняв тактику гри, віддавши ініціативу супернику і став грати на контратаках. Небезпечний дзвіночок пролунав перед перервою, коли лише реакція П'ятова не дозволила Фернандао зрівняти рахунок.

По-справжньому небезпечно було біля воріт Шахтаря на початку другого тайму, коли гості притиснули українську команду. Це призвело до того, що на 57-й хвилині П'ятов лише на лінії воріт відбив м'яч після удару головою Соу, а через дві хвилини після помилки П'ятова Алвеш скинув м'яч уздовж лінії воріт, але К'єр і Мейрелеш не встигли до м'яча.

У цей момент Шахтар зрозумів, що рахунок на табло слизький і одна помилка може стати фатальною. Вже в наступному ігровому моменті Марлос втік з центру поля, увійшов у штрафну, де його збив Волкан Демірель. Пенальті впевнено реалізував Срна.

А через дві хвилини Шахтар довів рахунок до розгромного - Гладкий виграв повітря у своєму штрафному при подачі гостями кутового, Тайсон підхопив м'яч і віддав у вільну зону на Тейшейру, який вибіг один на один з Волканом Демірелем і пробив його.

Фактично в цей момент гра закінчилася. Турки спробували забити хоча б гол престижу, але з ударами гостей впорався Андрій П'ятов. "Гірники" також мали моменти, але вирішили рахунок до непристойного не доводити.

Підсумковий рахунок 3:0 відобразив перевагу Шахтаря на полі і тепер команда Луческу чекає п'ятничне жеребкування плей-офф Ліги чемпіонів.

Шахтар - Фенербахче 3:0

Голи: Гладкий, 24, Срна, 65 (пен), Тейшейра, 68

Вилучений: К'єр, 90+2