Зоря розгромила Шарлеруа в матчі Ліги Європи

Sport bigmir,  6 серпня 2015, 23:21
0
408
Зоря пробилася в наступний раунд Ліги Європи

Зоря обіграла Шарлеруа в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Подробиці і онлайн матчу: Зоря - Шарлеруа 3:0 трансляція матчу Ліги Європи.

Початок першого тайму був за Зорею. Підопічні Юрія Вернидуба контролювали м'яч, особливо не форсуючи події. Ближче до середини першої половини зустрічі гості змогли вирівняти хід матчу, проте перший більш-менш небезпечний момент біля воріт Микити Шевченка виник тільки на 37-й хвилині гри, коли Енес Саглик пробив низом з 18-ти метрів – воротар Зорі намертво взяв м'яч.

Після цього гравці Шарлеруа так і не змогли створити небезпеки біля воріт господарів - команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

Другий тайм почався з атак у виконанні гостей. Гравці Шарлеруа кілька разів отримували оперативний простір і небезпечно пробивали по воротах луганчан, але не змогли відкрити рахунок.

Зате забила Зоря. На 58-й хвилині гри Микита Каменюка навісив з лівого флангу і Желько Любенович, увірвавшись у центр штрафного з глибини, головою відправив м'яч у сітку воріт гостей.

Після пропущеного гола бельгійці спробували піти вперед, але вже на 68-й хвилині рахунок став 2:0.

Захисник гостей Дем'єн Марк сфолив на Гордієнка у своїй штрафній площі, і арбітр вказав на "точку". Вирок рефері чітко виконав Любенович, який більярдним ударом пробив у правий від воротаря кут.

Решту часу Зоря провела в атаках, але забити третій гол господарі змогли тільки перед самим фінальним свистком. Руслан Малиновський обігрався з Любеновичем і з 16-ти метрів пробив у правий від воротаря кут.

Таким чином, луганчани виграли у Шарлеруа з рахунком 5:0 за сумою двох матчів і готуються дізнатися ім'я свого опонента в наступному раунді.

Зоря - Шарлеруа 3:0 (перший матч 2:0)

Голи: Любеновіч, 58, 68 (з пенальті), Малиновський, 90 + 3