Sport bigmir,  9 серпня 2015, 21:35
0
387
Ворскла вириває нічию у матчі з Шахтарем

Полтавська Ворскла зуміла на останніх хвилинах вирвати нічию в матчі з Шахтарем.

До звітного поєдинку Ворскла підходила в ненайкращому психологічному стані. У Лізі Європи команда прикро вилетіла від Жиліни, а вже через кілька днів належало грати ще один складний матч.

Перший тайм проходив за звичним сценарієм Шахтаря. Підопічні Луческу створювали моменти і більше контролювали м'яч, тоді як полтавчани в основному грали на контратаках. Вже під завісу тайму гостям вдалося відкрити рахунок зусиллями Марлоса, який замкнув простріл Тейшейри.

Ще до перерви Ворскла зрівняла рахунок - Каніболоцький невпевнено відбив м'яч після удару зі штрафного, після чого той відскакує до Баранника, який виявився точний.

Другий тайм почався з переваги Шахтаря, яка через 20 хвилин вилилася в гол Едуардо після точної передачі Кучера.

Після забитого гола "гірники" не зменшували обертів і, здавалося, зустріч так і закінчиться перемогою Шахтаря, проте в компенсований час Ковпак замкнув подачу Бартуловіча і зрівняв рахунок.

2:2 - Шахтар може нарікати на погану реалізацію, адже у гравців було достатньо моментів для того, щоб забити ще.

Ворскла - Шахтар 2:2

Голи: Баранник 45+1, Ковпак 90+2 - Марлос, 41, Едуардо, 65