Юрій Вернидуб: Зоря повністю переграла Олімпік

Sport bigmir,  10 серпня 2015, 09:11
0
62
Вернидуб: Фізично ми виглядали не гірше за Олімпік

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував велику перемогу своєї команди над донецьким Олімпіком.

"Думаю, ви всі бачили. Повністю переграли суперника, володіли перевагою. Добре, що в першому таймі забили дуже потрібний м'яч, пішли на перерву з перевагою. Вчасно зробили заміну у другому таймі.

Читай також: Якщо Легія нас недооцінить, я буду тільки радий - Вернидуб

Розумію, що Руслан Малиновський всю гру і не витягне, але те, коли він вийшов, збільшилася наша швидкість, які почали виходити шикарні атаки, можна зробити висновок, що все зробили правильно. Багато футболістів, які грали в четвер, фізично виглядали не гірше за суперника, а в деяких компонентах, може навіть і краще. Тому такий результат.

Після гри всій команді подякував, дав два дні вихідних, бо потім відпочивати можливості не буде, оскільки будуть ігри 16, 20, 23, 27, 30 серпня. Дуже насичений графік. Сподіваюся, ми пройдемо його гідно й доб'ємося тієї мети, яку ставимо - потрапляння в груповий етап Ліги Європи", - сказав Вернидуб після матчу.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що луганська Зоря з рахунком 4:0 обіграла Олімпік в матчі 4-го туру чемпіонату України.

За матеріалами: zarya-lugansk.com