У матчі з Динамо ми пропустили через власні помилки - Федецький

Sport bigmir,  10 серпня 2015, 11:07
0
84
Артем Федецький прокоментував поразку від Динамо

Захисник Дніпра Артем Федецький прокоментував поразку своєї команди від київського Динамо.

"Ми почали матч дуже обережно. Через власні помилки пропустили голи. Знали, що Динамо добре контратакує після стандартів суперника, але нічого не змогли цьому протиставити. У другому таймі вдалося забити швидкий гол, почали грати активніше, але для успішного результату чогось не вистачило.

Читай також: Як я можу керувати командою, якщо вони говорять, що хочуть піти? - Маркевич

Слабка гра в першому таймі? Якби я знав причини, то ми б грали інакше. Коли ми починаємо програвати, у нас з'являються сили, і ми додаємо. Мені важко відповісти, чому у нас виходять такі різні тайми.

Під кінець почали грати в три захисники, адже потрібно було ризикувати. Треба було відіграватися, тому рішення тренерів було виправданим. Але десь нас не вистачило на фінальний штурм", - сказав Федецький в ефірі каналу 2+2.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що Динамо з рахунком 2:0 обіграло Дніпро в матчі 4-го туру чемпіонату України.