Дуглас Коста допоміг Баварії впевнено стартувати в чемпіонаті Німеччини

0
342
Баварія розгромила Гамбург у чемпіонаті Німеччини

Баварія розгромила Гамбург у стартовому турі чемпіонату Німеччини.

Великий футбол повернувся і до Німеччини. Баварія з Гамбургом відкрили новий сезон Бундесліги. Вже традиційно у першому матчі нового чемпіонату грає переможець минулого сезону і за весь час існування цієї традиції чемпіон жодного разу не програв.

Мало хто вірив у те, що Гамбург зможе порушити традицію. Так і сталося: Баварія впевнено переграла Гамбург, не залишивши підопічним Лаббадії жодного шансу. В останні роки приїзд на Альянц-Арену закінчується для Красноштанників плачевно, тут вже було і 0:5, і 0:6 і ось сьогодні знову розгромна поразка. Баварія забила п'ять м'ячів.

Почали гості непогано і перший тайм пройшов у рівній боротьбі, практично без моментів. Баварія за весь тайм створила лише один небезпечний момент, який і закінчився взяттям воріт.
Центральний захисник Бенатья виграв боротьбу на другому поверсі у штрафному Гамбурга після подачі зі штрафного від Хабі Алонсо. Більше в першому таймі і нічого згадати.

А ось другий тайм став бенефісом підопічних Гвардіоли. Чи то Баварія така сильна на старті сезону, чи то Гамбург такий слабкий, а може і все разом, але баварці виглядали дуже впевнено у другій половині гри. Після голу Левандовскі гру вже можна було закінчувати.

Бруно Лаббадіа пішов ва-банк і випустив Оліча замість дебютанта Екдаля, але це дало зворотний ефект. Гамбург повністю провалив центр поля, і навіть відхід з поля Хабі Алонсо не змінив ситуацію. Питання було лише в тому, скільки Баварія ще заб'є. Забила три, але могла й більше. На високому рівні провів гру Дуглас Коста, на його рахунку гол і результативна передача. Мюллер оформив дубль, але Коста все одно був найкращим на полі.

Гамбург провально почав новий чемпіонат, а Баварія з першого ж матчу заявила про свої претензії на чемпіонство.

Баварія - Гамбург 5:0

Голи: Бенатья, 27, Левандовскі, 57, Мюллер, 69,73, Дуглас Коста, 86

Баварія: Нойєр, Лам (Алькантара, 70), Бенатья, Боатенг, Алаба, Хаві Алонсо (Рафінья, 56), Відаль, Роббен (Гетце, 64), Мюллер, Коста, Левандовскі

Гамбург: Адлер, Дікмайер, Джуру, Спахіч, Остжолек, Ілічевич, Юнг, Холтбі, Екдаль (Оліч, 60), Грегорич, Шіпплок

Попередження: Хабі Алонсо, Боатенг - Дікмайер, Спахіч
За матеріалами: football.ua