Sport bigmir,  16 серпня 2015, 22:00
0
220
Рудика був найактивнішим у Металісті

Команда Олександра Севідова змогла відігратися, програючи по ходу зустрічі у два голи.

Немає нічого сумнішого, ніж дивитися на дві команди, яким тренери суворо наказали грати «другим номером», на контратаках. Першим, потрібно визнати, осмілів Металіст. На правах господарів їм просто довелося взяти м'яч під контроль, хоч команда і не горіла бажанням. Причиною цього небажання було невміння. Харків'яни явно не знали, як розпорядиться територіальною перевагою, і виглядали понуро і безпорадно.

Досить скоро Говерла зрозуміла, що господарі навряд чи почнуть крутити їм хребці, і почала здійснювати небезпечні вилазки, які нічим особливим не запам'яталися - удар Кузика з тридцяти метрів вище воріт – ті крихти, які можна згадати.

До середини першого тайму суперники при рівній грі створили ще два моменти. Спочатку після подачі кутового м'яч опинився у Льопи, і той з кута воротарського не зумів нормально пробити. А потім Ковальчука після неакуратного пасу Рижука обікрав Гемега. Все класно зробив Віталій, крім одного – віддав пас на Сергійчука. Цей товариш, який перейшов з Карпат, відрізняється тим, що забиває вкрай рідко, а тринькає моменти регулярно. Тут вийшло так само –  влупив прямо в єдиного гравця, який відділяв його від воріт – в кіпера Погорєлого.

В цілому ж гру складно назвати швидкою і насиченою. Але досить сонний футбол несподівано наприкінці тайму вибухнув трьома забитими м'ячами.

0:1. Після подачі кутового помилилися відразу кілька футболістів Металіста і в першу чергу центрбеки, які дали Ягодинскису розстріляти ворота.

0:2. Другий гол Говерли трапився після ще більшої безглуздості. Ковальчук і Путівцев удвох пішли на верховий м'яч. На вході в свою штрафну; впали і, в результаті, м'яч опинився у Хльобаса, який вискочив на ворота і забив.

1:2. Насолодитися такою комфортною перевагою Говерлі не вдалося. Льопа зі стандарту навісив, а Рудика головою забив.

Незважаючи на такий провал, Севідов в перерві замін не зробив.

Заміна Назаренка стала найпомітнішою подією спочатку другого тайму, якщо не вважати жорсткого підкату Льопи під Рудику, за який Діма отримав попередження.

Гра своєю якістю вражала ще менше, ніж у першій половині. Якщо до свистка на перерву пожвавлення створювала Говерла своїми контратаками, то в другому вибігати в неї виходило погано. А Металіст, незважаючи на територіальну й ігрову перевагу, виглядав безпорадно в атаці - команді терміново потрібно щось робити з позиційною атакою. Севідову ж доведеться зрозуміти, що він тренує команду, яку її вболівальники звикли бачити домінуючою і яка має для цього всі кадрові можливості.

2:2. Гол Металіста взявся нізвідки, як і три попередні, тобто абсолютно виходив з логіки гри і був дуже схожий на перший гол Говерли. Подача з кутового, і Рижук продавив Єременка - 2: 2.

Металіст спробував вирвати перемогу, але мало не нарвався на гольову контру, яка переросла в небезпечну позиційну атаку. Її апогеєм став силовий фланговий простріл Гемеги, який захисники нейтралізували.

Суддя додав три хвилини, але зіграли команди майже п'ять з половиною, під час яких Льопі встигли до крові розбити обличчя. Справедлива нічия, яка навряд чи влаштувала Севідова і цілком влаштувала Грозного.

Металіст - Говерла 2:2

Голи: Рудика, 42, Рижук, 87 - Ягодинскис, 38, Хльобас, 39

За матеріалами: football.ua