Барселона не змогла виграти Суперкубок Іспанії

Sport bigmir,  18 серпня 2015, 08:35
0
619

Барселона зіграла внічию з Атлетіком з Більбао у матчі-відповіді за Суперкубок Іспанії.

Атлетік приймає заслужені привітання, перший трофей для басків з 1984 року. Сезон тільки починається, а підопічні Вальверде вже герої, як би не закінчився чемпіонат. З Примери вони не вилетять, в Лігу чемпіонів не потраплять, все стабільно. А ось Суперкубок Іспанії вже в клубному музеї, який давно не оновлювався.

Незважаючи на поразку в першому матчі з рахунком 4:0 в ремонтаду Барселони вірили багато. Луїс Енріке виставив найсильніший склад на даний момент (Альба і Неймар травмовані), але нічого не зміг протиставити злагодженій грі Атлетіка.

Перший тайм пройшов за сценарієм Вальверде, якщо не враховувати останні хвилини. Атлетік грамотно оборонявся і не дозволяв Барселоні нічого створювати. До гола Мессі можна згадати лише удар Піке в поперечину. А ось кінцівку тайму Барса провела на диво кілька небезпечних моментів і гол Мессі як винагороду. Ракітич віддав на Суареса, який розібрався у штрафному з Ляпортом і віддав результативну передачу на Мессі.

Після перерви команди продовжили в тому ж ключі, ніби і не йшли на відпочинок. Барса нагнітала, і можна було повірити в успіх, але всі карти сплутав головний арбітр матчу - Веласко Карбальо. Піке активно обурювався діями бокового арбітра, який не побачив положення поза грою в Адуріса, але видаляти за таке? Цікаво, що ж такого сказав Піке, що арбітр вилучив його без роздумів. Після видалення пристрасті розпалилися, і довелося роздати кілька необов'язкових карток.

Якби Барселона забила в ці хвилини, то, можливо, все пішло б інакше, і Камп Ноу таки побачив би ремонтаду. Але десь вдало зіграв Ірасіос, десь незграбно Суарес і цього трохи і не вистачило. На 74-й хвилині Адуріс зняв всі питання в грі. Клаудіо Браво зробив чудо-сейв після удару героя першого матчу, але захист, без Піке, не впорався, і все той же Адуріц був першим на добиванні.

За п'ятнадцять хвилин до кінця гри вже можна було вітати Атлетік, навіть Барселона не в змозі забити п'ять м'ячів за такий проміжок часу. Переміг той, хто більше цього хотів, а для Барселони ці ігри можуть бути корисні - щоб команда не витала в хмарах після чотирьох поспіль завойованих трофеїв. А так Енріке побачив, що можна виправити і вже 23 серпня стане відомо, чи витягла Барса урок від цих ігор. Нас чекає чергове протистояння каталонців і басків, команди зустрінуться в рамках Примери.

Барселона - Атлетік 1:1

Голи: Мессі, 42, - Адуріс, 74

За матеріалами: football.ua