Наставник Атлетіка: Ми нарешті виграли довгоочікуваний трофей

0
165
Ернесто Вальверде: Нам довелося нелегко після пропущеного гола

Головний тренер Атлетіка з Більбао Ернесто Вальверде прокоментував завоювання своєю командою Суперкубка Іспанії.

"Перший тайм вийшов для нас дуже складним. Барселона грала добре, вони щільно нас пресингували.

Читай також: Барселона цікавиться півзахисником ПСЖ - ЗМІ

У другому таймі ми грали краще і досягли своєї мети. Нам довелося нелегко після пропущеного гола.

Ми нарешті виграли трофей, якого так заслуговують наші вболівальники", - цитує Вальверде Marca.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Барселона не змогла переграти Атлетік у відповідному матчі за Суперкубок Іспанії.

Додамо, що перший поєдинок між командами завершився перемогою басків з рахунком 4:0.

За матеріалами: football.ua