Вернидуб: Я вважаю, що для Зорі нічого не втрачено

0
161
Вернидуб пообіцяв, що у матчі-відповіді Зоря зіграє агресивніше

Наставник Зорі пообіцяв потріпати нерви Легії у матчі-відповіді.

"Перші тридцять хвилин ми грали, мали моменти. Виходило те, що намічали. Контролювали гру повністю. Не знаю, що сталося після 30-ї хвилини першого тайму. Втратили контроль над м'ячем, контроль центру поля. Почали багато помилятися, що нам не властиво.

Думав після перерви внести корективи, освіжити гру. Вийшов Діма Хомченовський, Желько Любенович. Десь недопрацювали, пропустили зовсім непотрібний м'яч зі стандарту. Хоча були у суперника ще моменти і поперечина.

Тим не менш, не можу дорікнути в чомусь своїх хлопців. Вони старалися. Можливо, десь не вийшло. Є матч. Говорив і продовжу говорити, що на цій стадії дві зустрічі. Потрібно піднімати голову, правильно проаналізувати матч, прибрати ті помилки, які були, додати в Польщі ще більше агресії, виходити і битися.

Я вважаю, що нічого не втрачено. Що 1:1 було б, що 1:0. Все одно довелося б забивати, оскільки ми пропустили. Будемо намагатися забити і не пропустити. Чекаємо зустрічі у відповідь.

Нічого страшного. У житті всі помиляються. Потрібно це пережити. Справжні вболівальники завжди будуть з командою. Коли добре і коли погано. Ну, а ми постараємося в Польщі нерви Легії потріпати", - заявив Вернидуб.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що Зоря програла Легії перший матч плей-оф кваліфікації Ліги Європи.

За матеріалами: zarya-lugansk.com