Тренер Балкан: Були й у нас моменти в матчі з Дніпром

Sport bigmir,  22 серпня 2015, 19:41
0
237
Головний тренер Балкан Андрій Пархоменко

Головний тренер Балкан Андрій Пархоменко прокоментував поразку своєї команди в матчі 1/16 фіналу Кубка України від Дніпра.

"Коли ще був гравцем, то пам'ятаю, що з такими командами, як Шахтар, Дніпро, Динамо, було легше грати, тому що вони самі грають і дають грати супернику. Чим вищий рівень майстерності, тим більше відчувається такий стиль. Ми цілеспрямовано готувалися до цієї гри. Довелося дати багато інтерв'ю, і це зрозуміло: людям хотілося дізнатися, що думає і робить наша команда-сенсація.

Читай також: Кубок України: розклад і результати матчів 1/16 фіналу

На місці Маркевича я б, напевно, зробив те саме: у тижневому мікроциклі поставив основний склад, щоб була зіграність. Адже перед командою стоять серйозні завдання. Розуміли, за рахунок чого можемо зіграти. Ми збільшили кількість тренувань, і, як і очікував, витримали перший тайм і хвилин 15 другого. Були й у нас моменти, хоча, звичайно, Дніпро контролював хід гри. І якщо в першому таймі за моментами була приблизна рівність, то в другому таймі Дніпро включився, заміни підсилили гру, і був помітний тиск. Ми намагалися грати організовано від оборони і знайти свій шанс. Було кілька ударчиків, кілька шансиків, але, треба визнати, що суперник нас вибачив - воротар нас виручав. Дотиснули нас, забили гол. Будемо думати, грати далі", - цитує тренера офіційний сайт Дніпра.

Нагадаємо, матч 1/16 фіналу Кубка України Балкани - Дніпро закінчився з рахунком 0:1.