Червенков: Ми допустилися дуже багатьох помилок у грі з Шахтарем

Sport bigmir,  22 серпня 2015, 20:30
0
210
Ангел Червенков

Генеральний менеджер Арсенал-Київ Ангел Червенков прокоментував поразку своєї команди в матчі 1/16 фіналу Кубка України.

"Ми очікували таку гру. Видно, що в нашої команди ще недостатній рівень, не вистачає майстерності. Але можу сказати, що мої футболісти намагалися показати себе і свої можливості. Звичайно, допустилися дуже багатьох помилок, особливо в обороні. Щодо першого тайму в мене серйозні зауваження до підопічних в тактичному плані. Дуже легко ми отримали перший і другий гол.

Читай також: Кубок України: розклад та результати матчів 1/16 фіналу

У другому таймі хотіли додати в агресії і намагалися краще контролювати м'яч. Але проти Шахтаря грати не так просто. Зрештою, результат закономірний. Я бажаю успіху "гірникам", донецька команда показала хороший, динамічний футбол. А нам треба багато працювати в тактичному і технічному плані. У нас інші цілі і завдання. Ми постараємося виправити свої помилки і будемо дивитися вперед", - цитує Червенкова офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, матч 1/16 фіналу Кубка України Арсенал-Київ - Шахтар закінчився з рахунком 0:3.