Експерт: Виїзна перемога Шахтаря 1:0 ще нічого не вирішила

Sport bigmir,  25 серпня 2015, 12:13
0
111
Морозов упевнений, що Степаненко повинен зіграти з Рапідом

Сергій Морозов прокоментував майбутній матч Ліги чемпіонів між Шахтарем і Рапідом.

Виїзна перемога 1:0 ще нічого не вирішила. Той матч дозволив Шахтарю подивитися, в якому стані Рапід. А венці - команда, яка сама не грає, у неї не особливо розвинена атака, але заважає грати супернику. Дуже незручний опонент.

Шахтарю потрібно витримати напругу боротьби по всьому полю. Перший тайм і хвилин 15 другого Рапід буде грати, як і вдома. А потім, якщо його не влаштовуватиме результат, перейде на атакуючий футбол, стандарти, підбори, тиск.

З іншого боку, гол Шахтаря, напевно, вирішить все. Гірникам дуже важливо, атакуючи в першому таймі, не пропустити контратаку. А з хвилини 60-70-ї у гостей настане фон втоми, і Шахтарю легше буде забити.

Степаненко - ключова фігура в таких матчах, бо не уникає боротьби і сам її нав'язує. Добре було б, щоб вийшов Тарас - у Малишева і Коваленка такого досвіду немає. Що стосується Тейшейри, не думаю, що у нього проблеми з мотивацією - просто невеликий спад після того, як він виклався з Фенербахче. Йому обов'язково потрібно добре зіграти у Львові і вийти в груповий раунд ЛЧ, це буде впливати на його імідж і подальший продаж - але не цього літа.

Як фахівець я оцінюю шанси 50 на 50, як уболівальник - 51 на 49 на користь Шахтаря", - заявив Морозов.

Матч-відповідь раунду плей-оф Ліги чемпіонів Шахтар - Рапід відбудеться у Львові 25 серпня.

У прямому ефірі цей поєдинок покажуть телеканали Україна і Футбол 1. Початок трансляції о 21:45. Додамо, що на СПОРТ bigmir)net буде доступна текстова онлайн трансляція матчу Шахтар - Рапід.

Нагадаємо, перший матч між Шахтарем і Рапідом, який відбувся у Відні 19 серпня, завершився перемогою "гірників" з рахунком 1:0.

Дивіться фотогалерею: Виграна битва у Відні: Як Шахтар віденський Рапід обіграв

За матеріалами: Сегодня-Спорт