Шахтар вийшов у груповий етап Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  25 серпня 2015, 23:50
0
436

Команда Луческу в валідольному матчі зуміла добути потрібний результат і за сумою двох матчів пройти австрійський Рапід.

Подробиці і онлайн матчу: Шахтар - Рапід 2:2 Онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів

Донецький Шахтар вшосте поспіль зіграє у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Після перемоги в Австрії, команда Луческу звела внічию матч у Львові 2:2 і пробилася в наступний раунд.

Шахтар почав гру дуже активно і як результат вже на десятій хвилині відкрив рахунок. Новота вийшов на перехоплення і завадив Тейшейрі пробити, але м'яч відскочив до Марлоса на кут штрафного - бразилець здорово змістився в центр і завдав розкішний удар у дальній кут.

Радість "гірників" тривала недовго - вже через три хвилини атака Рапіда, в перебігу якої Срна заблокував удар Кайнца, а Ракицький завадив пробити Шаубі, закінчилася голом того ж Шауби, який здорово зіграв головою у штрафному господарів.

Далі - більше. Через кілька хвилин Хофманн майстерним ударом над стіною виконав штрафний і вивів Рапід вперед у матчі і за сумою двох поєдинків.

На щастя через п'ять хвилин на табло був знову нічийний рахунок. Тайсон в центральному колі віддав Фреду, той перевів м'яч на правий фланг Срні. Після навісу Даріо Дібон необачно відправив м'яч на лінію воротарського майданчика, де здорово включився Олександр Гладкий, пробивши під воротарем.

Другий тайм пройшов набагато спокійніше від першої половини гри. Відчувалася напруга, адже одна помилка могла коштувати команді путівки в груповий етап Ліги чемпіонів. Шахтар більше зосередився на обороні своїх воріт і до останніх хвилин впевнено перекривав всі зони для атаки гостей.

Здавалося, донецька команда вже не втратити путівку в наступний раунд, коли на 88-й хвилині Зоннляйтнер побачив перед собою другу жовту картку і залишив команду догравати матч у меншості, але саме після цього Рапід мав дві суперможливості забити гол.

Спершу Берич немислимим чином без перешкод пробив головою повз ворота з восьми метрів, а на останній компенсованій хвилині Прозенік був першим на добиванні після невпевненої гри П'ятова, але на виручку голкіперу Шахтаря прийшла штанга.

Шахтар втримав нічию і вийшов у груповий турнір Ліги чемпіонів, але останні хвилини коштували здоров'я багатьох уболівальникам донецької команди.

Шахтар - Рапід 2:2

Голи: Марлос, 10, Гладкий, 27 - Шауб, 13, Хофманн, 21