Андрій П'ятов: Ми більше заслужили груповий етап Ліги чемпіонів, ніж Рапід

0
594
Андрій П ятов: Ми більше заслужили груповий етап Ліги чемпіонів, ніж Рапід
Андрій П'ятов

Голкіпер донецького Шахтаря прокоментував вихід своєї команди в груповий етап ЛЧ після матчу-відповіді раунду плей-оф турніру з віденським Рапідом

"Ми здорово провели перший тайм. У них було два моменти, які вони реалізували. А у нас можливостей для взяття воріт у першому таймі було більше. У другому таймі ми трохи сіли, оскільки переживали за результат. Можна багато чого говорити, але це було щодо гри. Вважаю, ми могли збільшити рахунок, але не змогли реалізувати свої моменти в контратаках.

Які помилки в грі команди? Я думаю, що нам на них вкаже тренер. Це не в моїй компетенції говорити про це. Помилок багато, але ми зробимо висновки і будемо готуватися. Головне, що пройшли в груповий етап. З цим я хочу всіх привітати. Головне, що у Львові буде Ліга чемпіонів. Спасибі уболівальникам! Ми подарували їм Лігу чемпіонів. Сподіваюся, вони і далі нас будуть тут підтримувати.

Гольові моменти Рапіда наприкінці матчу? Так, там була моя помилка. Слава Богу, що там був Сережа Кривцов, який встиг підставити ногу. Скажу чесно, ми більше заслужили груповий етап Ліги чемпіонів, ніж Рапід", - сказав після матчу П'ятов.

Нагадаємо, донецький Шахтар вшосте поспіль зіграє у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Після мінімальної перемоги в Австрії над Рапідом команда Луческу звела внічию матч у Львові 2:2 і пробилася в наступний раунд.