Сергій Кривцов: Удача була на нашому боці

Sport bigmir,  26 серпня 2015, 09:09
0
83
Сергій Кривцов

Захисник Шахтаря Сергій Кривцов після нічийного результату з Рапідом заявив, що його команда заслужено вийшла в груповий етап ЛЧ

"Я вважаю, що перший тайм ми провели добре. Могли забити ще й збільшити перевагу.

Так, ми трохи розслабилися після першого голу, потім ми отримали за це. Другий тайм? Ну, ми провалили його. В основному ми грали довгими передачами, а до 80-ї хвилини ми вже і фізично підсіли. Добре, що завдання виконали. Можна навіть сказати, що пройшли зі скрипом.

Сергей Кривцов во время матча с Рапидом

Сергій Кривцов під час матчу з Рапідом
ФК Шахтар

Емоції Луческу? Ну, він тренер і сприймає все емоційно. На кожну помилку він реагує по-своєму. Але ми на це не звертаємо увагу. Ми ж у грі, і не можемо постійно дивитися на тренера. Пропустили два - погано зіграли в захисті. Моменти у нас теж були. Головне - ми вийшли в груповий етап і вже будемо чекати жеребкування.

Чи здивував Рапід? Ні! Повторюся, ми просто трохи розслабилися після того, як відкрили рахунок у матчі. Я можу точно сказати, що жодної недооцінки суперника не було з нашого боку. Можна сказати, що удача сьогодні була на нашому боці. Та й ми вихід заслужили своєю роботою.

Нагадаємо, донецький Шахтар вшосте поспіль зіграє у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Після мінімальної перемоги в Австрії над Рапідом, команда Луческу звела внічию матч у Львові 2:2 і пробилася в наступний раунд.