Марлос: У перерві Містер попросив нас залишатися спокійними

0
59
Марлос забив Рапіду в обох матчах

Півзахисник Шахтаря Марлос порівняв свої голи Рапіду в обох матчах.

"Радий, що зміг забити у двох іграх Рапіду. Ця команда визначено приносить мені щастя. Хоча мій перший гол був все ж красивішим, ніж другий. Там було більше імпровізації: м'яч потрапив до мене ззаду, я зміг повернутися і забити.

А взагалі, всі матчі в цій Лізі чемпіонів були складними, особливо сьогоднішній. Тому в перерві Містер попросив нас залишатися спокійними. Так, пропустити два голи поспіль, особливо в першому таймі, - важко для кожної команди. Тому потрібно було сконцентруватися, діяти впевнено і приймати раціональні рішення. Знали, що зустрічаємося з дуже агресивною командою, але, слава Богу, ми пройшли далі", - зазначив Марлос.

Нагадаємо, донецький Шахтар вшосте поспіль зіграє у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Після мінімальної перемоги в Австрії над Рапідом, команда Луческу звела внічию матч у Львові 2:2 і пробилася в наступний раунд.

Дивіться фотогалерею: Нервовий тріумф: Як Шахтар грав з Рапідом у Львові

За матеріалами: ФК Шахтер