Експерт: Швидкий гол зіграв з Шахтарем злий жарт

Sport bigmir,  26 серпня 2015, 12:40
0
267
Леонов впевнений, що Шахтар більше заслужив участь у груповому турнірі Ліги чемпіонів, ніж Рапід

Екс-захисник Шахтаря Ігор Леонов прокоментував матч-відповідь "гірників" з Рапідом.

"Я припускав, що після перемоги в першому матчі Шахтар не стане ризикувати і буде грати за рахунком, але яким було моє здивування, коли підопічні Мірчі Луческу з перших хвилин накрутили темп і забили швидкий гол. Можливо, це зіграло з ними злий жарт, адже вже через 10 хвилин "гірники" поступалися.

Втім, завдяки індивідуальній майстерності виконавців, та й вищого командного класу українському клубу вдалося зрівняти рахунок. Більш того, в першому таймі "помаранчево-чорні" зобов'язані були вирішувати долю всього протистояння, але вони не використовували вигідні моменти.

Спочатку другого тайму, як, в принципі, і в другій 45-хвилинці в цілому, команди грали обережно. Ніхто не хотів ризикувати. Але знову ж, Шахтар мав усі передумови для того, щоб не доводити справу до такої нервової кінцівки, оскільки було помітно, що за класом гірники сильніші свого опонента.

І все ж я повинен сказати, що футболісти Рапіда, особливо у Львові, справили приємне враження, а їх настирливість наприкінці поєдинку могла вилитися в переможний гол, але це було б в якійсь мірі несправедливо, оскільки за сумою двох матчів Шахтар більше заслужив вихід у груповий раунд Ліги чемпіонів ", - резюмував Ігор Леонов.

Нагадаємо, донецький Шахтар у шостий раз поспіль зіграє у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Після мінімальної перемоги в Австрії над Рапідом, команда Луческу звела внічию матч у Львові 2: 2 і пробилася в наступний раунд.

Дивіться фотогалерею: Нервовий тріумф: Як Шахтар грав з Рапідом у Львові

За матеріалами: matchday.ua