Вернидуб: Усе в наших руках, і все ще можна змінити

Sport bigmir,  27 серпня 2015, 08:50
0
121
Вернидуб впевнений, що Зоря ще може виправити ситуацію в матчі з Легією на свою користь

Наставник луганської Зорі Юрій Вернидуб поділився своєю думкою з журналістами щодо поєдинку Ліги Європи проти Легії.

"Настрій нормальний. Перший тайм ми програли 0:1. Тим не менш, все в наших руках, і все ще можна змінити. Готуємося до завтрашньої гри дуже серйозно і постараємося показати, насамперед, хороший футбол.

Хоча чудово розуміємо, що у Легії є фора. Граємо у Варшаві на прекрасному стадіоні та за підтримки фанатів суперника. Однак все вирішується на полі, і все розсудить другий тайм нашого матчу.

Я знаю, що у мене чудові футболісти. Вони чудово розуміють, що нас чекає завтра. У тому році, на жаль, не потрапили в груповий етап, пропустивши м'яч на останніх секундах у матчі проти Феєноорда. Цього року у нас теж дуже сильний суперник. Буде дуже важко. Тим цікавішим буде завтрашнє протистояння. Нехай переможе найсильніший і той, хто цього більше заслуговує.

Знаючи Легію і їхніх фанатів, які не дадуть їм сидіти в обороні, напевно вони підуть вперед. Нам теж не можна відсиджуватися, потрібно забивати. Тим цікавіше буде. Сподіваюся, що ті, хто прийде на гру, - не пошкодує.

Андрій Пилявський в строю і, можливо, зможе нам завтра допомогти. Але це буде завтра, тому давайте не квапити події. Найважливіше те, що він здоровий і готовий до гри.

Кадрових проблем немає. Єдине - через те, що три картки отримав Ігор Чайковський, він не зможе завтра зіграти. Всі інші в строю", - зазначив Юрій Вернидуб.

Матч-відповідь плей-оф кваліфікації Ліги Європи Легія - Зоря відбудеться сьогодні, 27 серпня. Початок матчу о 22:00. У домашньому матчі з Легією Зоря поступилася з рахунком 0:1.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що матч-відповідь Зорі проти Легії судитимуть німці.

За матеріалами: ФК Заря